hamileyim :D

sevimlimelek

Hamiş Melek
hamileyim :D
adet oldum ama hamileyim
selam herkeze ben yeni üye oldum ve hamileyim :d040:ya ben bir haftalık hamilesin dediler bekle dediler bekledim.2 hafta sonra gittim 3 haftalık dedi daha çok küçük dedi dokktorum ama kaç haftalık olduğunu söylemedi.ben en son 12 şubatta adet oldum.fakat hemşirem 2 aylık hamilesin dedi.benim fena halde miğde bulantılarım var. birde şeyi öğrenmek istiyorum.sağ kesede olursa kız olur sol kesede olursa erkek olur dediler bu doğrumu arkadaşlar:hede:

canım öncelikle hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün...hoşgelsin aramıza....hemşiren doğru söylemiş 2 aylık hamilesin sata göre..cinsiyete gelince orasını allah bilir canım bi kaç ay sonra öğrenirsin..zaten önemli olan bebeğinin olması cinsiyeti okadarda önemli değil;))

Hayırlı olsun canım. Aramıza hoşgeldin.
Allah analı babalı büyütsün..
Ne kadar güzel bir mutluluktur ya..
Aman cinsiyeti boşver sağlıklı olsunda :):):)
tekrardan hayırlı olsun canım.

hosgeldin :ar4fd:Hamileligin hayirli olsun ,sag sol keseyi birak...önemli olan saglikli ve hayirli olmasi..kafana takma vakti gelince ögrenirsin..

merhabalar bende yeni üyelerdenim 25 mart sat 15 nisan kan testi 5.0 yani 3 haftalık daha doktora gitmedim, bebişim tutunması için dua ediyorum. otomatik hesaplamalara göre 30 nisan 16 mayıs arası ilk doktor ziyareti diyor kızlar merak ettiğim en uygun ne zaman gitmeliyim doktora size soruyorum çünkü işten sürekli izin alamıyorum doktor bugün erken haftaya gel keseyi görelim demesin bana :( düşecek diye korkuyorum, kasıklarım çok sancıyor ikisi birden ... kesede bebiş varmı yokmu zaten ben ocaktan beri folic asit içiyorum sanmıyorum başka bir ilaç versin.. dua edin kızlar tutunsun bana bebişim düşmesin...

merhaba ben bisey sormak istiyorum ne olur cvp bekliyorum.esimle adetetimden 12 gün önce birlikte olduk ama yine normal adetimi oldum.bitti adetten sonra tekrar beraber olduk bu kez karnım çok agrıdı aynı adet olcakmısım gibi nedendir sizce?

Geri