Etiketler:
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Hamileiyim Hamile olmak

Hamile kalmadan önce hiç hamile olan insanlar dikkatimi çekmezdi
    şimdi nerde bir hamile olsa yüz metre öteden tanıyorum ve hemen ilgimi çekiyor
    nekadar çok hamile varmış yahuuu :hamileyim:

2. nrrisale

nrrisale Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kızlar bende hamileyim yaw memlekette ne kadar hamıle varmıs yada dedıgınız gıbı ben hamıle oldugum ıcın mı dıkkatımı cekıyor anlamadım:)

3. Melen'im

Melen'im Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kızlar bana yardımcı olun 4 gün adetim gecikti test yaptım negatif ama hiç adetim gecikmezdi anlamdım

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113
    Stres, hava değişimleri, kullandığınız ilaçlar gibi etkenler de adet gecikmesi yaşatabilir ama yine de kesin bir sonuç olsun diyorsanız bir kan testi yaptırarak durumu net bir şekil de öğrenebilirsiniz.

5. Melen'im

Melen'im Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herhangi bi korunma yada normal bi ilaç kullanamıyorum kan testine yarın baş Vurucam

Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalışan hamileler

Çalışan hamileler

çalışan hamileler çalışan hamileler nasıl beslenmeli Hem çalışıyor, hem de bebek bekliyorsanız, çok dikkatli olmanız gerek... Çünkü uzmanlar, hamile kadınların çalışmasının kan basıncının yükselebileceğini belirtiyor. Kan basıncının yükselmesi anne ve çocuğun hayatlarını tehlikeye atabilecek dereceye ulaşabiliyor. ÜNİVERSİTE ARAŞTIRMASI İrlanda Cork Üniversitesi doktorları tarafından 1000...
  2. hamileler buraya :)

hamileler buraya :)

hamileler buraya buraya hamileler Arkadaşlar BENDE HAMİLEYİM :26: hamile olduğumu ewde yaptığım testle öğrendim. daha doktora gitmedik. hiç bi belirti yok desem yeri var iştahım gayet iyi :) maşşallah diyeyim değişmesin :dil: ama bu hafta içi gitmeyi düşünüyorum. internetten hesapladığıma göre bugün 6. haftaya girdik :) Allah ım inşallah herkese hayırlı hamilelikler ve ewlatlar nasip eder....
  3. Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler

Hamile kalmaya niyetlendiyseniz ya da hamileyseniz bloğumdaki hamilelik ile ilgili yazıları okumanızı tavsiye ederim. Hamilelik | Annelere Özel
  4. Hamilelerin dikkatine!

Hamilelerin dikkatine!

hamilelerin bilmesi gerekenler, dikkat etmesi gerekenler ve dahası burada arkadaşlar. Hamiş Melek'lerimize özel hamilelik süresince, sağlık ve rahatlıık adına bilinmesi gereken bilgileri sunuyoruz arkadaşlar. Özenli Giyinin: Gündüz ve gece arasındaki sıcaklık farkı üst solunum yolları enfeksiyonlarına yol açmaktadır.Bu hastalık hamile kadınlarda zatürreye kadar ilerleyebilir.Bu durum hem...
  5. Hamile olmaktan korkuyorum hamilemiyim ?

Hamile olmaktan korkuyorum hamilemiyim ?

Sevgilimle 2 ay once bi yakinlasmamiz oldu ama iliskiye girmedik cinsel organi vajinamin girisinde durdu ama erkek arkadasimdan hic bir akinti temas etmedi her midem bulantimda hamile olmaktan korkuyorum sizce hamilemiyim boyle bir durum olabilir mi ?

Sayfayı Paylaş