Hamileyim kan seviyem düşük ne yapmalıyım

• Konbuyu başlatan Canerinannesi
  • Başlangıç tarihi
C

Canerinannesi

Forum Okuru
Hamileyim kan seviyem düşük ne yapmalıyım
Hamileyim kan seviyem düşük ne yapmalıyım kadınlar kulübü

Selam anneler ve anne adayı arkadaşlar 2 aylık hamileyim kan seviyem düşük zaten normal de her sene düşüyor demir hapları kullanıyordum ama şimdi hamileyim demir hapları vitaminleri kullanmak bebeğe zarar verir mi doğal yollardan kan seviyemi nasıl arttırırım bana yardımcı olur musunuz neler tavsiye edersiniz kansızlığa ne iyi gelir malum biz kadınların genel sorunu kansızlık adet gördüğümüz için hamilelikte kan seviyesi doğal yollarla nasıl yükseltilir.

Öncelikle hayırlara vesile olsun bebeğinizi sağ salim kucağınıza alın inşallah. Hayatım buradan ne bekliyorsun. Yani sana ilaç mı önereyim ? Şunu kullan bunu kullanma mı diyeyim. Bebeğe her türlü zararın karşısındayız bu bakımdan sizlere doğru bilgi vermek gibi bir misyonumuz var. Sana tavsiye edeceğim bir ürün yok. Lütfen ama lütfen doktorun ile görüşerek kan yapıcı besinlerve takviye ürünler hakkında bilgiler al. Pekmez doğal olduğu için günde aç karnına sabah yatarken de akşam bir yemek kaşığı olmak üzere kullanabilirsin. Kan yapıcı özelliği var yani.

Geri