hamileyim kızlarrrrr.....

kızlar merhaba bende hamile olduğumu yeni öğrendim 7 aylık evliyim son 2-3 aydır istiyorduk çok şükür nasip oldu.sakın umutsuzluğa kapılmayın olmaz demeyin ALLAH nasip ederse olmayack bişey yoktur.öncelikle psikolojiniz yüksek tutun.

merhaba arkadaslar ben dunaksam okudum yazılarınızı bende sızın gıbı bır melek bekleyen biriyim
2 yıllık evlıyım 8 aydır bebek ıstıyoruz esımle ama bıturlu bulamadım melegımızı bazen pes etmek ısıyorum ara vermek ıstıyorum ama ya bu ay olursa umıdıyle devam dıyorum kendıme cok zor beklemek neler denedıgımı neler yaptıgımı anlatsam olursunuz gulmeken arkadaslar he busırada benıde aranıza alırmısınız lufen :(

slm bende yeniyim veeeeeeeee bugun test yaptım pozitif çıktı evet sonunda çift çizgiyi gördüm hamileyimm rabbim isteyen herkese nasib etsin bugun tam 4 haftalık daha çok minik kalp atışını bi duysamda rahatlasam çünkü geçen sene bi hamilelik yaşadım kalp atışı olmadıgı için sonlandırıldı çok korkuyorum beni bırakma bebegimm

amanınnn melişler geliooo desenizeee hade bakalımmmm hayırlı uğurlu bebişler olsunlar inşlah allah bağışlasın meleklerinizi arkadaşlar rabbim kucağınızdada görmeyi nasipetsin :D:D

Geri