Etiketler:
  1. almina_su

almina_su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hamileyim:)))

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında almina_su tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar,
    Adetim 1 hafta geçti bel ağrım vardı çoktu test yapsammı yapmasammı diye düşünürken bu sabah erkenden yaptım testi pozitif çıktı :))))))

Rabbime şükürler olsunki hamileyim

RABBİM BEBEK DÜŞÜNEN HERKESE NASİP ETSİN (AMİN)

(cumartesi doktora gitmeyi düşünüyorum hakkımızda hayırlısı)

Hamileyim:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile miyim ??

Hamile miyim ??

adetim gecikti ama sancım var Selam, Adete 6 gün kala eşimle korunmasız ilişkiye girdik,adetim 2 gün gecikti hep 1-2gün erken olurdu, bikaçgün kala ağrı ve göğüslerde hassasiyet olurdu fakat şuan hiçbiri yok sadece kasıklarda adet ağrısından farklı bi sancı var. hamile miyim? hamileliğin ilk haftası bu şekilde sancı olur mu ? parmağımla baktım biraz kan oldu dün akşam ama bugün yine hçbişey...
  2. Hamileyken Yolculuk...

Hamileyken Yolculuk...

hamileyken , yolculuk yapılmalı mı, dikkat edilmesi gerekenler, alınacak önlemler, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Dünyanın en duygularından biri olan annelik heyecanı ,hamileliğin ilk günlerinden itibaren başlar.Kendinize dolayısıyla bebeğinize de çok dikkat etmeniz gereklidir.Onun bulunduğu ortam onu her türlü tehlikeden koruyacak bir...
  3. galiba hamileyim

galiba hamileyim

meraba ben 5 ay once dogum yaptim ama sezaryan dogumdu ve simdi adetim gecikti eger hamileysem tekrar dogum yapabilirmiyim yani dogumun bana yada cocuga bir zarari dokunur mu onu cok merak ediyorum lutfen bana cevap yazin
  4. hamileyim

hamileyim

Mutfak havluları el havluları, lohuşa, gelin damat havluları yapıorm..satmak istiorm
  5. hamileyim

hamileyim

Arkadaslar merb son adetim 10 martti 3 gun gunum gecti test yaptm pozitif cikti kan verdim gebeyim ama 3 haftalik falan ama kasik ve bacak agrim cok oluyo benimle ayni durumu yasayan varmi

Sayfayı Paylaş