Etiketler:
  1. zehra sönmez

zehra sönmez Forum Okuru

hamileyim

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında zehra sönmez tarafından paylaşıldı.

Mutfak havluları el havluları, lohuşa, gelin damat havluları yapıorm..satmak istiorm

hamileyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. galiba hamileyim

galiba hamileyim

meraba ben 5 ay once dogum yaptim ama sezaryan dogumdu ve simdi adetim gecikti eger hamileysem tekrar dogum yapabilirmiyim yani dogumun bana yada cocuga bir zarari dokunur mu onu cok merak ediyorum lutfen bana cevap yazin
  2. Ben Hamileyim:)

Ben Hamileyim:)

hamilelik testi,hamile öğren,hamilelik,hamile miyim Sevgili Melekler merhaba; Hamile olduğunu öğrendiğinde heyecanlanmayan,sevinmeyen kadın neredeyse yok denecek kadar azdır. İçinizde yeni bir can taşıdığınızı öğrendiğinizde siz de hemen bu sevincinizi paylaşmak istediniz mi? Bu mutlu haberi ilk kez nasıl öğrendiniz ve ilk olarak kiminle ne şekilde paylaştınız? Haydi bizlerle de...
  3. Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileiyim Hamile olmak Hamile kalmadan önce hiç hamile olan insanlar dikkatimi çekmezdi şimdi nerde bir hamile olsa yüz metre öteden tanıyorum ve hemen ilgimi çekiyor nekadar çok hamile varmış yahuuu :hamileyim:
  4. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Merhaba. 3 gün önce hiç ağrım olmadan bi kanama yaşadım, regl olabilirim diye düşündüm ancak yalnizca 4 5 saat sürdü. Yerleşme kanamasından çok korktum. Psikolojik olarak bu beni çok etkiledi ve dün akşam gebelik testi uyguladım, testi ilk 10 dk gözümün önünden hic ayirmadim, yalnızca kontrol penceresinde çizgi oluştu. Sevindim testi kutusuna kaldırıp çantama koydum. 5 dakikanin yeterli...
  5. hamileyim

hamileyim

Arkadaslar merb son adetim 10 martti 3 gun gunum gecti test yaptm pozitif cikti kan verdim gebeyim ama 3 haftalik falan ama kasik ve bacak agrim cok oluyo benimle ayni durumu yasayan varmi

Sayfayı Paylaş