Hamileyken adet olanlar var mı

bence de ya 7 ay nedir doğuma bir ay kaldı şurda karnımda şişme olacağına zayıfladım ben ayrıca sizde olanlar gibi bi belirti bile olmadı bende kuzum artık takmamak lazım
Simay kuzum mümkün değil boşver bak ben doktora gittim bugün de kan testi ultrason hiçbir şey çıkmadı. Negatif yani sonuç sadmin ablanın dediği gibi bunlar çok düşük ihtimaller

bence de ya 7 ay nedir doğuma bir ay kaldı şurda karnımda şişme olacağına zayıfladım ben ayrıca sizde olanlar gibi bi belirti bile olmadı bende kuzum artık takmamak lazım
Aynen canım bazı şeyler psikolojik, insanlar 7 ayda erken doğum yapıyorlar yani tabi ki değilsin. Benimde elimde 7 tane kan testi 5 ultrason görüntüsü var hepsi negatif daha ne olacak ☺️

sizinki yerleşme kanaması bildiğim kadarıyla renk açısından falan kasıklarda ara ara ağrı olmasından dolayı falan. adetteki gibi karnınız falan çok fena ağrıymyor değil mi?
Evet yerleşme kanamasıydı ağrı adet ağrısı gibi değil 1 dk süren ara ara olan hafif kramp şeklindeydi fakat dün fazla kanama ve parça düşürmeye başladım tutanamamış ve düştü haliyle 5 haftalık öncesi düşüklere bu tanı koyuluyor kimyasal gebelik olduğunu söylediler evde adet kanaması gibi tabi daha ağrılı ve parça düşürme şeklinde sökülüp düşeceğini söylediler 2 gün içinde düşmezse kürtaj dendi 1.5 yıllık evliyim ilk gebeligimdi polistik over hastasıyım Rabbim tekrar yaşatmasın bu acıyı isteyen herkese nasip etsin inşallah çok zormuş :'(

Evet yerleşme kanamasıydı ağrı adet ağrısı gibi değil 1 dk süren ara ara olan hafif kramp şeklindeydi fakat dün fazla kanama ve parça düşürmeye başladım tutanamamış ve düştü haliyle 5 haftalık öncesi düşüklere bu tanı koyuluyor kimyasal gebelik olduğunu söylediler evde adet kanaması gibi tabi daha ağrılı ve parça düşürme şeklinde sökülüp düşeceğini söylediler 2 gün içinde düşmezse kürtaj dendi 1.5 yıllık evliyim ilk gebeligimdi polistik over hastasıyım Rabbim tekrar yaşatmasın bu acıyı isteyen herkese nasip etsin inşallah çok zormuş :'(

inanın üzüldüm okurken ama herşeyde bir hayır vardır düşükten sonra daha kolay hamile kalınır derler allah gönlünüze göre versin inşallah

Geri