Hamileyken bebekte böbrek büyümesi

• Konbuyu başlatan Semiramis12
  • Başlangıç tarihi
S

Semiramis12

Forum Okuru
Hamileyken bebekte böbrek büyümesi
Hamileyken bebekte böbrek büyümesi kadınlar kulübü

Selam arkadaşlar hamileyim 3 lü testleri yaptırdık bebeğimin sağ böbreğinin 3-4 milim büyük olduğunu söyledi doktor ve beni bir endişe korku aldı tabiki .
Doktor takip edilmesi gerekir gebelik dönemi boyunca takip edelim şu an müdahale edecek bir şey yok dediyse de eve geldiğim de açtık bilgisayarı ve başladık aramaya 2-3 kadın forumuna ve doktorlar forumlarına yazdım buraya da yazmak istedim
Bebeğinde hamileyken böbreği normalden büyük olan arkadaşlar var mı doğumdan sonra normale mi dönüyor süreç içerisin de neler yapılabilir böyle bir tecrübesi olan var mı arkadaşlar lütfen kafamda bisürü sorular var yaşayan varsa yazsın lütfen

Pek duyduğum bir durum değil bunu forumlarda aramak yerine işin uzmanına giderek öğrenmenizde büyük fayda olduğunu düşünüyorum. Hatta kendinizi kötü hissetseniz bile doktorları değiştirerek bu durumdan kurtulmanın yollarını arayın. Kafanız nasıl rahatlayacak ise öyle yapın. Daha önce duymadığım bir durum olduğundan dolayı size bir şey diyemiyorum dediğim gibi net cevapları doktorlar vermeli bizim dediğimizin bi anlamı olduğunu düşünmüyorum. Ha yaşayan bu süreci bize anlatır ise süper olacaktır bizlerin de bilgisi olur bu sayede

Geri