Hamilikte vücut çatlakları için krem önerisi arıyorum yardımcı olur musunuz ?

C

chileks

Forum Okuru
Hamilikte vücut çatlakları için krem önerisi arıyorum yardımcı olur musunuz ?
Selamlar kızlar yaklaşık olarak ben 7 haftalık hamileyim. Kilom malesef çok düşük kendimi bildim bileli evlenmeden öncede hamile kalmadan önce de 47 kiloydum. Şimdi 7 haftada ortalama 5 kilo kadar aldım inanılır gibi değil ama kendimi yürüyemez gibi hissediyorum. Boyumda uzun kızlar 1,71 boyundayım. Dal gib ikız artık kilo almaya başladı. Şimdi asıl sorun hamileliğin sonralırana doğru olacak anneme soruyorum bende senin gibiydim 35 kilo aldım diyor korkuyorum kızlar annemin karnında da bir çok yerinde çatlak var evde yapabileceğim çatlağı önleyecek bir karışım arıyorum önerisi olan var mı ? Ya da krem olur ama kesin sonuç alabileceğim bişi olsun tşk

Gebelik çatlaklarından kurtulmak için uygulanan en bilindik yöntemlerden biri kayısı yağı. Kayısı yağı cilde tatbik edildiğinde harika bir nemlendirme sağlıyor ve cildin kuruyup çatlamasını önlüyor. Birde hekimlerin önerdiği lıerac phytolastıl krem var . Kullananların çoğu memnun . Tabi size tavsiyem internetten her gördüğünüzü denemeye kalkmayın .Yinede doktorunuza danışmak en doğrusu .

Geri