1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    48

hamillelik hesaplayın meleklerrrr

Konu, 'Gebelik' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    48
hamillelik hesaplayın meleklerrrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günlük Kalorinizi Hesaplayın

Günlük Kalorinizi Hesaplayın

Kişilerin günlük kalori ihtiyacı konusunda, A.B.D., ingiltere ve Birleşmiş Milletler’in ortaklaşa hazırladıkla*rı bir form’Ül vardır. Kuşkusuz, yukarıda açıklamaya ça*lıştığımız etkileyici faktörlerden dolayı bu formül ile elde edilecek kalori sayısı ortalama bir sayıdır. Bu formül ideal kiloya göredir ve belirli bir sayı ile çarpılarak gerekli kalori miktarı bulunur. Bu sayı ise, 100 ile 25...
  2. ankaralı meleklerrrr

ankaralı meleklerrrr

ya kızlar ben salı gunu ankaraya gidecem orda nasıl vakit gecirebilirim nereyi gezebilirim ne yiyebilirim yardım edinnn yahuuu hoppahoppa
  3. Merhaba meleklerrrr :)

Merhaba meleklerrrr :)

Slm hanımlar.paylaşmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi sevdiğim için burdayım.Aranıza İZMİR DEN yeni katıldım.
  4. Şehirlerarası Mesafeyi Hesaplayın

Şehirlerarası Mesafeyi Hesaplayın

şehirlerarası mesafe, hesaplama, kaç km, nasıl hesaplanır, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Özellikle yolculuğa çıkmadan önce şehirlerarası mesafeleri öğrenmek isteriz.Size de lazımsa BUYRUN..
  5. Hepinize merhaba meleklerrrr =)

Hepinize merhaba meleklerrrr =)

Herkese selamlar aranıza şu an itibariyle katılmış bulunuyorum =)kızlar uzun zamandır forumu takip ediyordum daha yeni üye olma fırsatım oldu.Ben istanbulda oturuyorum 23 yaşımdayım =) hepinizi sevgiyle selamlıyorummm:sobe:

Sayfayı Paylaş