Hamiş Melekler Doğumda Eşinin Yanında Olmasını isteyenler Buraya

hatiss

Yeni Üye
Üye
Hamiş Melekler Doğumda Eşinin Yanında Olmasını isteyenler Buraya
doğumda eşe izin,doğumda eş izni,

Melekler doğum biliyorum çok stresli bir süreç heyecanla birlikte korkular da yaşanabilir.Ve en büyük destek böle bir durumda yanımızda eşimizin olmasıdır.Çoğu kadın belkide bunu istiyordur ama istemeyenlerde vardır aranızda..Bazen eşlerimiz böyle bir durumu kaldıramayacağından doğumda bulunmak istemeyebilir.Mesala benim eşim diyor ki sen eğer gebe kalır da beni doğumda istersen ben doğuma giremem oracıkta düşer bayılırım diyor:) Ama ben çok istiyorum öyle bir anda kocamın elimden tutup bana destek olmasını bakalım kısmet .Sizlerde durum nasıl sizlerde eşinizin doğuma girmesini ister misiniz yoksa onlarda sizden daha çok mu korkuyorlar yoksa onlar bu heyecana hazırlar mı?

dogum1-5150.jpg

Tıp dünyası bunu tartışıyormuş. Doktorların bir kısmı eşlerin doğuma girmesini istemiyormuş. Gerekçeleri ise yaşadıkları stres yüzünden anneyi panikletip doğumu zorlaştırmalarıymış. Doktorlar müdahalelerden ve beklenmedik durumlardan çekindikleri için doğumda kimsenin bulunmasını istemiyor olabilirler ama bir kadın için en büyük destek, en büyük mutluluk eşinin doğum sırasında yanında olması, elini tutmasıdır.

Geri