Hamiş melekler yardım! Lütfen bakın!

merhaba bende 4 haftalık hamileyim hamilelikten önce 5ay folbiol kullandım doktora vitaminde kullanmak istediğimi söyledim o da yanlış hatırlamıyorsam elevit yazdı eczaneden aldım evde baktığımda decavit yazıyordu benmi yanlış gördüm reçetede yoksa eczacı eşdeğerinimi verdi anlamadım hiçte bişey söylemedi eşdeğer veriyorum die bende şimdi kararsız kaldım kullansammı yoksa illaki elevit mi alsam arasında çok fark varmı bilen varsa yardım lütfen....

Selamlar,

Decavit ve elevit birbiri ile hemen hemen aynı ilaçlar olduğundan güvenle kullanabilirsiniz.

teşekkür ederim bişey daha sormak istiyorum..en son adet başlangıç tarihi 2 nisan 3 mayısta adetim 3gün geçiktiği için beta hcg yaptırdım 44.38 çıktı 9 mayısta tekrarlayalım dedi doktor. bugün yaptırdım 1005 çıktı doktor gayet iyi dedi ama ultrasonla bakmak için 15 gün verdi canlanmışmı bakarız dedi yani 15 gün sonra bebeği görebilecekmiyiz bugün bakmadı kese gözükmez dedi şimdi ben kaç haftalık hamileyim 1005 sonucuna göre kese gözükmez mi doktor nie bakmadı acaba...

doktorun bakması lazımdı ben hamile kaldım gün ulturosona girdim ve gözüktü doktor niye öyle yapmış anlamadım sen baska doktora git

bayanlar lütfen dikkat bayer ilaç türkiyeden bilgi edinme yasası kapsamında bilgi istedim firma yetkilisi aradı elevitte domuz katkısı var lütfen yakınlarınıza iletin..

yazıklar olsun ta en başından beri kullandığım ilacın içinde o hayvanın katkısı olduğunu öğrendim ve manevi noktalara dikkat etmeye çalışırken... şimdi ciddi korkularım var daha anne karnındayken koruyamadığım çocuğumu getireceğim dünya bir kez daha çıldırttı beeni... Allahım insanlara vicdan ver başka bişe demiyorum ve hakkımı asla helal etmiyorummm

Ben de 6 haftalik hamileyim folik plus kullanıyordum doktor bir de decavit verdi ikisini birlikte kullanıyorum. Çok şükür mide bulantılarım azaldı ve daha iyi hissediyorum inşallah sağlıklı hayırlı eli ayağı düzgün bebeklerimizi Kucağımıza alırız ...

Arkadaslar 9 haftalik hamisim doktor folik asit yerine decavit verdi bazi hamisler erken vermis diyo 3 ay sonra vermesi. Gerekirdi diyolar bir bilgisi olan varmi acaba

Tülay ilk üç ay bende folik asit kullanmıştım. 3 aydan sonra elevit kullandım. Bencede sana erken vermiş ilacı ama dr una sor istersen. Bir bildiği vardır heralde yinede.

Geri