hamiş meleklerr yardımmm lutfeeeeennnnn

• Konbuyu başlatan ulker
  • Başlangıç tarihi
U

ulker

Forum Okuru
hamiş meleklerr yardımmm lutfeeeeennnnn
melekler ben suanda 17 haftalık hamileyim 2-3 gundur bi kıpırtı hiss ediyorum ama tam olarak bebekmi yoksa bagırsak hareketlerimi anlayamıyorum :( bebek tam olarak ne zaman tekmelemeye başlar. Tekme atmaya başladımı her gun tekme atması gerekıyorumu yoksa tekme atmadıgı gunlerde oluyormu :((

*AyLinciK

*AyLinciK

Yeni Üye
Üye
kıs ben hiç hamiş kaLamadm canımm vaLLa cevap veremicem kusura bakma :uhu:

sumsuk

sumsuk

Hamiş Melek
bu haftada yavaş yavaş hissedersin canım o hissettiklerinde muhtemelen bebişindir =) hergün kıpırdama olmayabilir korkma sakın çok normal

U

ulker

Forum Okuru
sumsuk' Alıntı:
bu haftada yavaş yavaş hissedersin canım o hissettiklerinde muhtemelen bebişindir =) hergün kıpırdama olmayabilir korkma sakın çok normal

cok sagol canım rahatladım valla :)

S

sezen ersu

Hamiş Melek
ulker' Alıntı:
melekler ben suanda 17 haftalık hamileyim 2-3 gundur bi kıpırtı hiss ediyorum ama tam olarak bebekmi yoksa bagırsak hareketlerimi anlayamıyorum :( bebek tam olarak ne zaman tekmelemeye başlar. Tekme atmaya başladımı her gun tekme atması gerekıyorumu yoksa tekme atmadıgı gunlerde oluyormu :((

bu aralarda hissetmen normal, bende erken hissetmeye başlamıştım... bağırsak hareketlerine benziyor ama bir süre sonra emin ol farkedebiliyorsun... sen etmesende kendini farkettiriyor zaten...

U

ulker

Forum Okuru
sezen ersu' Alıntı:
bu aralarda hissetmen normal, bende erken hissetmeye başlamıştım... bağırsak hareketlerine benziyor ama bir süre sonra emin ol farkedebiliyorsun... sen etmesende kendini farkettiriyor zaten...

ay cannım cok sagolun rahatlıyorum valla tesekkur ederim :) aynen ole ya sanki bagırsak haraketi gibi :) bi kere dokunmustum kalp atişi gibi 2 kere tık tıl yaptı inşallah bebişimdir :)