hamiş olmak istiyorum

inş bi kutu bitirdim bi ümit bekliyorum nolmalde acıkcası pek önesemiyordum olur hayrlısı dye ama artık canıma tak ettı etrafımda herkesın cocugu oldu benım olmadı bende ıstıyorum annelik duygusunu yasamak istiyorum ıns olur cok teşekkür ederim

Kizlar. Pcolu varmi aranzda bazi doktolr duzelecek die ilac verdi. Birbucuk yil kulllndimm duzellmez zaten adet duzenlemek icin bu dediler ve adetimde duzelmedi ilacsiz uc ayda bir oluyordu .ilaci birbucuk yil kulllndim biraktim kendim.snra bir yil falan duznsizlik dewam ettti ve aktrdn ballli bisey aldim birincde duzeldi adetim ikinci kavanozda doktrun birisi kist felan yok dedi.gercekten gecermi o kiztler bunlarla ölursun senden ayrilmaz da gitmzde demsti bi baska doktrda we ewlndim.bebek dusunuyoruz doktra oncdn gitsemmmi yoksa bbir yili falan doldrncmi gitsemm

Kizlar. Pcolu varmi aranzda bazi doktolr duzelecek die ilac verdi. Birbucuk yil kulllndimm duzellmez zaten adet duzenlemek icin bu dediler ve adetimde duzelmedi ilacsiz uc ayda bir oluyordu .ilaci birbucuk yil kulllndim biraktim kendim.snra bir yil falan duznsizlik dewam ettti ve aktrdn ballli bisey aldim birincde duzeldi adetim ikinci kavanozda doktrun birisi kist felan yok dedi.gercekten gecermi o kiztler bunlarla ölursun senden ayrilmaz da gitmzde demsti bi baska doktrda we ewlndim.bebek dusunuyoruz doktra oncdn gitsemmmi yoksa bbir yili falan doldrncmi gitsemm
Mrb canım bende 6 aylık evliyim ve beklemedim 1 seneyi hep öyle diyorlar ama yok yanı böyle bi kural. Sende git bence belki bazı değerler dusuk çıkar ilaç tedavisi gormek gerekebilir hiç belli olmaz git bütün tahlillerini yaptır hem için de rahat eder. Bide ben rahim filmi cektirdim yani bana tüplerin kapalı olabilir demişti doktor.

mrb kızlar en son 26 ekimde adet oldum ,düzenli adet gören biriyim yaklaşık 31 gün süre gelen.. bu ayın 26 sında olmam gerekirdi hiç bukadar gecikme yaşamamıştım bebek istiyoruz yumurtlama gününü denk getirebildikmi bilmiyorum ama adete 5 gün kala kan testi yaptırdım sonuç negatifti. Üzüldüm tabi ama daha yeni diye çokta kafaya takmadım yanlız adet gecikmesi yaşayıncada acaba mı? diye tereddütte kaldım ve insan ister istemez umutlanıyorda tabiki.. 27 si sabahı idrar testi yaptım sonuç negatifti . Hiç adet belirtimde yoktu ,iki gündür kasık agrısı sag veya solda batmalar gögüslerde hassasiyet ve şişkinlikler var,arada baş dönmesi ve baş agrısıda oluyor ...Bi an diyorum kesin adet olucam ama devamı gelmeyincede soru işaretleri oluşuyor kafamda.. Sizce kızlar bi umut olabilir mi ?
Test yapmayada çekiniyorum biraz daha beklesemmi test için yoksa yapsammı ?

Geri