hamişler acil cevap lütfen

Hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz canım:D Gerçi bana göre hamişsin ama kesin sonuç belli olsun bizede duyur burdan:tik:

ayyy ne güzell bi hamiş daha çıktı..=)
hayırlı olsun yaa...
inşallah bencede hamişsin sen.....
gerçi ben pek anlamam hiç hamişde olmadım ama içime doğdu....;)

melekler bugün ben birşey farkettim hemen sizinle paylaşmak istiyorum.çok yakın arkadaşım şuanda 4 aylık hamile.kendisine vucudunda adet gecikmesi dışında yaşadığın an belirgin belirtiyi sormuştum oda bana tüylerim dedi.nasıl yani ne alaka dedimkaşlarımı alıyorum ertesi gün çıkıyor epilasyon yapmıştım hemen tüylerim çıkıyor demişti.içimden gülmüştüm ki(şimdi başıma geldi)daha 2 gün önce aldığım kaşlarım çıkıyor.ayrıca şimdi baktım saçlarım uzamış.hatta kız kardeşim abla saçların uzamış diyor.dayanamadım nette araştırdım.hamilelikte salgılanan hormon saçlara iyi geliyormuş.ve uzamasını sağlıyormuş.ee siz ne diyorsunuz hamile olup saçının uzadığını hisseden varmı?

arkadaslar bende yeni üye oldum,hera_88 canim insallah hamissindir.bendede ayni belirtiler var,iki haftadir kasik agrim var adetim 2 gün gecti bugün test yaptim negatif ama hala adetim gelmedi.acaba cokmu erken yapmisim?

arkadaslar bende yeni üye oldum,hera_88 canim insallah hamissindir.bendede ayni belirtiler var,iki haftadir kasik agrim var adetim 2 gün gecti bugün test yaptim negatif ama hala adetim gelmedi.acaba cokmu erken yapmisim?

inşallah canım.ben 1 gün geçince test yaptım 2. çizgi çooook silik çıktı.kan tahlili yaptır en iyisi o galiba.ben 1 hafta falan geçsin diyorum kan tahlili için ekliyorum inşallah ikimizde herkeste hamiş olur

Geri