handanca ben,

handanca

Daimi Üye
Yönetici
handanca ben,
Sevgili melekler; yoğun bi iş temposu içindeyim. sizide geçiştirerek bakmak istemediğimden bi müddet bakmama kararı aldım. şuan bu süreyi malesef bilemiyorum. İş büyüdü, kadro büyüdü...Sorumluluk çok fazla yani.

umarım beni anlıyorsunuzdur.
sağlıkla kalın,
handanca
03/12/2008

Cevap: handanca ben,

yapacak bişey yok canım bekleyeceğiz :( sana sadece Allah kolaylık versin işlerini kolaylaştırsın diyebiliyorum :) en kısa zamanda o güzel yorumlarınla bekliyoruz seni :D
:d045:

Selamlar Ben yeni kayit oldum bi siteye ama handancaa.. cok iyi ve sevecen biri oldugunuzu kesf ettimm ... bravo diyorummm Almanyadan Aynur sizleri tanidigima cok memnn oldum yorumlari okuyorum ve yazdiklarinizi .. iyi geceler TÜM arkadaslara

Merhaba handan hanım..Sukran 18.06.1969 ikizler burcu yukselen başak burcu sevdiğim kişi burak 1971 terazi burcu eşinden ayrılacak mı? bizim sonumuz ne olacak iş saglık ve ilişki hayatım yani bana evlilik var mı ne zaman..Tşk ederim..

Merhaba handan hanım..Sukran 18.06.1969 ikizler burcu yukselen başak burcu sevdiğim kişi burak 1971 terazi burcu eşinden ayrılacak mı? bizim sonumuz ne olacak iş saglık ve ilişki hayatım yani bana evlilik var mı ne zaman..Tşk ederim..
Sevgili suzın34 arkadaşımız tarot falı baktırabilmeniz için chat sayfasında M.C adminimiz gerekli açıklamarı yaptı size, lütfen tarot kuralları bölümünü okuyuzunuz ve kurallara uyunuz.

https://www.meleklermekani.com/taro...t-okunmadan-tarot-isteginde-bulunulmasin.html

Son düzenleme:
Geri