1. derya_27

derya_27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Handanca ile tarot

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında derya_27 tarafından paylaşıldı.

Slm Handan Hn. Ben hayatımda geçirdiğim en zor zamanlardayım çok zor günler geçiriyorum. Ltf bana tarot bakımı yaparsan sevinirim. Burcum oğlak. Hayatımın en zor anında hayatıma giren ve şu anda ayrıldığım :küstüm:kişinin burcu da oğlak.

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    63
Handanca ile tarot konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

başak tarot falı gelecekle ilgili fallar gelecekle ilgili fal handanca tarot telefonla fal baktırma Sevgili meleklerim konusunda uzman arkadaşımız handanca artık bu sayfadan http://www.meleklermekani.com/tarot-ozel-bolumu/129230-tarot-fali-bakilir-d-handanca.html tarot falınıza bakıyor :) yapmanız gerekenler; *Bu başlık adı altında mesajınızı yazınız *Mesajınız ile ilgili 1 ila...
  2. handanca

handanca

handanca han danca Selam handanca zahmet olmassa banada bakarmısın burcum yengeç teşekkürler
  3. selam handanca

selam handanca

benim icinde rica etsem tarot acarmısın 2010 yılı benim icin nasıl gececek barada evli ve 1 kızım var ve akrep burcuym enbüyük idailim 1 evim olması tabiki nasipte varsa hayırlısı teşekkür ederim :):):):):)
  4. handanca nerede?

handanca nerede?

Arkadaşlar, İşimin yoğunluğu olsada konumu kitlemeyip zaman buldukça gelip sizlere açılım yapmaya çalışıyorum.. Bunun dışında konumu kilitli görürseniz buradan bilgi almaya çalışın. Lütfen konu kilitli ise talepte bulunmayın.. Konumun açılmasını bekleyin.. 28/04/2010 Bugün itibari ile aylık açılımlarımı (Mayıs Tarot Aylık Açılım) tamamlamak için Tarot konumu kilitledim.. Ayın 30 unda...

Sayfayı Paylaş