Handanca'nın İskambil Falı *Resimli anlatımlı* güncellendi.

handanca bişe soracağım yaaa peki kestikten esmerlerdemi kupa ları ve karoları seçecek yoksa siyahları seçebilirmiyiz birde 4 e ayırıyorzyaa mesala sinek vale o maça benim sinek as benim kalbim maça onun kalbi desteden ayırırken hangisi gelirse gelsin fark etmez dimi sırası yok yani as gleldi mesala ayıırıyoruz . sonra bunların hepsinimi üstüste alıp soruyoruz karşıdakine yada bize

çok doğru canım. hangisi gelirse alıyoruz ordan itibaren.

bişey daha soracam şimdimesela ben kendim için maça seçtim katlari seçerken maçajkiz geldi maçayla beraber onun altindaki 1 kartidami aliyoduk çünkü ben oyle yaptim

maça kız gördük diyelim maça kız dahil alıyoruz, devam ediyoruz maça kalp gördük oaraya kadar olanıda alıyoruz. erkek için seçilen kartlarda alınınca geri kalan alınmıyor.

Handancım, ben de iskambil falı bakarım ama bu tip bilmiyordum. Öğrenmiş oldum sayende. Teeşekkürler.

bu çok güzel falmış handanca sağol ama kartlar kötü sölüyoryaaa of ki ne of

Ben bi iskanbil falı biliyorum oda süper yıllar önceleri hoşlandğım çocuğa bakmıştım haberim olmadan herşeyi bilmişim bir çok şey var şimdi onları burda anlatamam istersen sana anlatırım burda yayınlarsın süper ve doğruya doğru çıkıyor

öncelikle çoook teşekkürler muhteşem bir fal böyle gerçekci bir iskambil falı arıyordum uzun zamandır.yanlız bir sorunum var o 4 kartı belirliyorum gördüğümde ayırıyorum işin sonunda işe yaramayan sadece 4 kart kalıyor.yani tomarla kart oluyor elimde açmak için:Dben mi hata yapıyorum yoksa fazla çıkması olası mı?

öncelikle çoook teşekkürler muhteşem bir fal böyle gerçekci bir iskambil falı arıyordum uzun zamandır.yanlız bir sorunum var o 4 kartı belirliyorum gördüğümde ayırıyorum işin sonunda işe yaramayan sadece 4 kart kalıyor.yani tomarla kart oluyor elimde açmak için:Dben mi hata yapıyorum yoksa fazla çıkması olası mı?

elinde çok karrtta kalabilir tabiki. öyle bir olasılıkta var.

elinde çok karrtta kalabilir tabiki. öyle bir olasılıkta var.

benim elimde bütün deste kaldı..
seçtiğim kartlarım kupa vale kupa as ve karo kız karo as idi. kupa as en üstteki kartmış ..diğer üç kartlarda tam destenin oratasılarında çıktı ee onun alabilmek için aradaki tüm kartlarıda almak zorunda kalıyorum zaten bi şekilde..
yoksa yanlış mı yapıyorumm..

benim elimde bütün deste kaldı..
seçtiğim kartlarım kupa vale kupa as ve karo kız karo as idi. kupa as en üstteki kartmış ..diğer üç kartlarda tam destenin oratasılarında çıktı ee onun alabilmek için aradaki tüm kartlarıda almak zorunda kalıyorum zaten bi şekilde..
yoksa yanlış mı yapıyorumm..

Diğer çıkan 3 kart dedinya ondan sonrasını almayacaksın işte:)

merhabaaa önceliklee fala bayıldım baya bi yorum için çabaladım ama olmadı:(
bide kartları 4e ayrırırken genelde gerekli kartlar sonlarda çıkıo oda tüm kartları almamı gerektirio:(
siz bi yorumlasanız bana:)
kendim için kupa kız ve kupa kalp
erkek ark için karo kalp ve karo vale
ortada karo kalp
benm tarafmda
kupa kalp
maça 8
sinek kalp
sinek 10
kupa vale
sinek papaz
karo 2