Handanca'nın İskambil Falı *Resimli anlatımlı* güncellendi.

Cevap: Handancanın İskambil Falı öğrenebilirsiniz

Tekrar gözden geçirdim. Kağıtlar elinizdeyken deneyin. okumakla anlaşılmaz sanırım.:salıncak:

kolay gibi görunuyo ama ben denedim yapamadim. ortalari biraz karisik gibi cözemedim

kupa kızı görünce onu alıp kenara ayırın.
sonra kupa kalp gelince aynı şeyi yapın,
erkekte karo vale ve 1'i seçmiştik.
bu dört karttan hangisini görürsek kağıdı orada kesip ayırıyoruz.
o kartları görene kadar kağıtları üstüste biriktiriyoruz.
bunları aldıktan sonra diğer kağıtlar işimize yaramıyor.

bu kismi hic anlamadim. aciklarsan sevinirim

kolay gibi görunuyo ama ben denedim yapamadim. ortalari biraz karisik gibi cözemedim

kupa kızı görünce onu alıp kenara ayırın.
sonra kupa kalp gelince aynı şeyi yapın,
erkekte karo vale ve 1'i seçmiştik.
bu dört karttan hangisini görürsek kağıdı orada kesip ayırıyoruz.
o kartları görene kadar kağıtları üstüste biriktiriyoruz.
bunları aldıktan sonra diğer kağıtlar işimize yaramıyor.

bu kismi hic anlamadim. aciklarsan sevinirim

canım yeniden yazdım o kısmı..
istersen tekrar bak bi.

canim tsk ederim simdi cözdüm nasil oldugunu hicte zor degilmis. cok tesekkür ederim

handancacim ben kendimce fali actim ama yorumlamasini pek yapamadim. ben sana falin nasil ciktigini anlatayim zahmet olmassa benim icin yorumlar misin. böylelik az cok nasil yorumlayacagimi anlamis olurum tabi gercekten zahmet olmassa.

kendim icin: kupa birli ve kupa kizi sectim
gönlümdeki erkek icin: maca birli ve maca valeyi sectim.

benim tarafimda: sinek kiz, kupa 9, kupa vale, karo 8, karo 6, kupa kiz, kupa 10, sinek papaz, kupa 7, karo 9 cikti

onun tarafinda: maca 10, maca 6, kupa 8, karo papaz, maca 7, maca vale, sinek 8, sinek 6, maca birli, kupa birli cikti

sana cok zahmet olucak ama ne olur beni kirma

handancacim ben kendimce fali actim ama yorumlamasini pek yapamadim. ben sana falin nasil ciktigini anlatayim zahmet olmassa benim icin yorumlar misin. böylelik az cok nasil yorumlayacagimi anlamis olurum tabi gercekten zahmet olmassa.

kendim icin: kupa birli ve kupa kizi sectim
gönlümdeki erkek icin: maca birli ve maca valeyi sectim.

benim tarafimda: sinek kiz, kupa 9, kupa vale, karo 8, karo 6, kupa kiz, kupa 10, sinek papaz, kupa 7, karo 9 cikti

onun tarafinda: maca 10, maca 6, kupa 8, karo papaz, maca 7, maca vale, sinek 8, sinek 6, maca birli, kupa birli cikti

sana cok zahmet olucak ama ne olur beni kirma

kupa birli onun tarafında çıktığı için sen onu daha çok düşünüp daha fazla değer veriyorsun. o kalbi kolay kazanılacak biri değil.
senden esmer bir bayan var (sinek kız) bir ayrılık haberi duyacaksın bundan (kupa dokuz)karşı cins birisi ile görüşme olacak parasal anlamda (karo 8 ve karo 6) ciddi bir görüşme varmış. sana bir öneri getirecek. bu kimse baban değilse senden yaşça büyük biri olarakta yorumlanabilir. (kupa 8, papaz ve maça 7) geçici bir ayrılıkta yaşabilirsin (karo 9)
onun tarafı: evliliği ciddiye alan biri bu ama zamanı var daha(maça 10) parasal sıkıntılarıda var (maça 6) alacağı teklifle kalkışacağı işler var ama başarılı olcağını söyleyemem.
kartlar siyah çıkmış çünki. açık renk çıksaydı daha olumlu konuşulurdu.

Geri