Handanca'nın İskambil Falı *Resimli anlatımlı* güncellendi.

bende sızın soyledıgını gıbı bakıyorum ama elımde cok kagıt acılıyor bır turlu yorumda yapamadım lutfen yardımcı olurmusunuz

kagıt falı nı anlamak cok zor bır turlu yorum yapamadım bu arada actıgım kagıtlar baya fazla gosterdıgınız gıbı degıl yardımcı olurmunuz

Canım mutlaka son kalan kart neyse orada yanlış yapıyorsun. Alman gereken 4. karttan hangisi sona kaldıysa onu görünce onun altındakileri almayacaksın.. (kız, vale, as (kız), as (erkek) ) bu 4 karttan hangisi sona kaldıysa o kartı al altındakileri bırak...

ben bu siteye sizin falınızdan sonra üye oldum :) ama kesme olayını alamadım. Daha doğrusu yapıyorum ama herseferinde elimde çok fazla kart kalıyor. Dediğiniz gibi son kartın üstünü almadığım halde bu yorumlanacak çok olay oldğunumu yoksa yanlış baktığımımı gösteriyor:)

ben bu siteye sizin falınızdan sonra üye oldum :) ama kesme olayını alamadım. Daha doğrusu yapıyorum ama herseferinde elimde çok fazla kart kalıyor. Dediğiniz gibi son kartın üstünü almadığım halde bu yorumlanacak çok olay oldğunumu yoksa yanlış baktığımımı gösteriyor:)

Kartlardan bize lazım olacakları anlatıldığı gibi ayırdıysanız ve o ayrılan kartlardan kız, as, vale, as bunları görünce kenara alıyoruz. Son bulmamız gereken dördüncü kartda görünce onun altındakileri bırakıyoruz. Bu şekilde yapıldıysa yoruma dayalıdır açılımınız. Hata yoktur.

Abla baktim ama dogru mu?

Merhaba Abla,
Bir sürü kart kaldi ona ve bana.. Dogrumu yaptim bilemiyorum :shootout:
Ablam yardim eder misin lütfen? Eger ki dogru ise aciklamasini yapabilmen mümkün mü?
Cok tesekkür ederim..

Kendime Maca, Ona Sinek seçtim..

Ortada ki Kagit : MACA KIZ

Ben(sag taraf) :

Sinek 9
Maca 10
Kupa KIZ
Sinek 6
Sinek 8
Sinek Vale
Kupa 6
Kupa Papaz