Handanca'nın İskambil Falı *Resimli anlatımlı* güncellendi.

yardıımmmm

handan abla, falını şimdi açtım fakat çok kağıt kaldı elimde resimleri yüklesem yardım eder misin nerde yanlış yaptım?? :):):)

yardıııımmmm

:attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention:
handan ablacım, falına bakmıştım, yeni üye sayılırım da biraz densiz bi yere yazmışım ilk sorumu... buradan tekrarlayayım:
acaba resimleri yüklesem ya da mail atsam sana, bana bi yorum yapabilmen mümkün müdür? bir de her şeyi dediğin gibi yapıyorum ama elimde çok kağıt kalıyor... pfff... yardım eder misin?
:oppucuk: :oppucuk: :oppucuk: :oppucuk: :oppucuk:

:attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention: :attention:
handan ablacım, falına bakmıştım, yeni üye sayılırım da biraz densiz bi yere yazmışım ilk sorumu... buradan tekrarlayayım:
acaba resimleri yüklesem ya da mail atsam sana, bana bi yorum yapabilmen mümkün müdür? bir de her şeyi dediğin gibi yapıyorum ama elimde çok kağıt kalıyor... pfff... yardım eder misin? :oppucuk: :oppucuk: :oppucuk: :oppucuk: :oppucuk:

Sana yorum yaparsam, diğer meleklere bakmamam uygun olmaz.. Lütfen anlayışla karşılayın.. Ben sadece öğrenin istedim.. Elinde çok kağıt kalabilir.. Sadece dikkat etmen gereken son gelecek olan dördündü kartı gördüğünde diğerleri yani altta kalanları almamalısın...

handancanın falı

ya bişiy sormak istiyorum .bu 4 karttan hangisini görürseniz ayırın demissiniz ya. diyelimki kupa as ı gördüm üsten mi alttanmı hangi tarafından ayırıp kaç tane üstten yada alttan almam gerek. bide şunu sormak istiyorum. diyelimki kupa as ile karo as yani erkek için olan as lar arka arkaya gelmiş benim genelde hep öyle geliyo. yani çok dip dibe oluyo hangisini alayım hangisi almıyim .üsttenmi alayım alttan mı alayım şaşırıyorum.yada böyle üst üste gelirse bakmıyimmi o fala bozup tekrarmı karıştırayım.nolur yardım et bana.

ya bişiy sormak istiyorum .bu 4 karttan hangisini görürseniz ayırın demissiniz ya. diyelimki kupa as ı gördüm üsten mi alttanmı hangi tarafından ayırıp kaç tane üstten yada alttan almam gerek. bide şunu sormak istiyorum. diyelimki kupa as ile karo as yani erkek için olan as lar arka arkaya gelmiş benim genelde hep öyle geliyo. yani çok dip dibe oluyo hangisini alayım hangisi almıyim .üsttenmi alayım alttan mı alayım şaşırıyorum.yada böyle üst üste gelirse bakmıyimmi o fala bozup tekrarmı karıştırayım.nolur yardım et bana.

1- 4 karttan hangisini görürsen alttakileri almıyorsun.. üstte ve gördüğün kart dahil alıyorsun..

BURDAN ÇIKAN SONUÇ: DÖRDÜNCÜ (YANİ SONA KALIP ALMAN GEREKEN SON DÖRDÜNCÜ KART) GÖRÜNCE ALTINI ALMA BIRAK.. BUNU YAPMAKLA ELİNDE ALMAN GEREKEN TÜM 4 KARTIDA ALMIŞ OLACAKSIN.. bEN KOLAY ANLAYIN DİYE PARÇ APARÇA ANLATTIM..

2- ALMAN GEREKEN 2 KART HATTA 3 KART DİYELİM ALT ALTA GELDİ. EN SONDA HANGİ KART VARSA ONUDA KABUL EDİP GERİSİNİ ALMA..

ben bu falı deniyorum 2 gündür ve seçtiğim kağıtları oldukça fazla oluyor :((((( yani 35 ten fazla kağıdı açmak zorunda kalıyorum
ben yanlış mı yapıyorum.... çünkü kağıtların neredeyse tamamını alıyorum elime :(((

Geri