Handanca'nın İskambil Falı *Resimli anlatımlı* güncellendi.

handanca ilk önce o kadar site gezdim hiçbirinde bişey anlamadım ama seninkinin anlatımı süper ama tabi ben yorumlayamadım şimdi kendi kalbim için maça1 ve maça kızını seçtim onun için karoyu seçtim ortada maça1 vardı (sol benim tarafım)
sol:sinek8- 2kupa- sinek10 -sinekkızı -10kupa -2sinek- 6kpa- joker- karo -karo1 -maça kız
sağ:jokerkupa- 7sinek -kupa kızı- 7 kupa- maça jokeri- 10karo- 2karo- 2maça -7 maça
yorumlarsan ne kadar mutlu olurum anlatamam ...siteye üye oldum ama onay felan dediler dayanamadım :)

arkadaşlar bana bu fal çok saçma geldi...ayrıca en az 10 demem oldu çözdüm sıralamayı ama yorumlar mantıksız..yada ben yapamıyorumm..konuyu paylaşan arkadaşta heralde artık ilgilenip cevaplamıyor sanırımm :)):)) bazen elde bütün kartlar kalıyooo roman gibiii :)))

ben denedim ilginc geldi aynen yaptim ilk gelen kagittan sonrakini ayirdim geri kalanda 3 kartin en sonuncusuna kadar aldim ama her seferinde denedim hep bu as ve kiz valeler hep sonlarda cikdi elimde bir deste dolusu kart birikdi gelde yorumla? hic anlayamadim dogrusu,,,

altındakiler derken sadece altındaki kağıdı mı alıyorum yoksa altındaki kartların tümüyle birlikte mi ayırıyoruzz onu anlamadım

ya kaç kere yaptıysam olmadı elimde nerde baksan 25 kağıt kalıyo çok fazla oluyor

ya ben anlamadım karısık geldı bana hem kupa kal gelınce demıssnız kupa zaten kalp degıl mı kafa karıstı hıc bıse bılmıyenler sevıyesıne gorede bı anlatım yapsanız ?

Geri