handanca'ya Tarot açtıranların Yorum Köşesi

Konu, 'Tüm Tarot Falları Buradan Bakılır' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

1. Yldz7888

Yldz7888 Forum Okuru

Tarot baktıabilirmiyim acaba teşekkür ederim şimdiden.

handanca'ya Tarot açtıranların Yorum Köşesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot yorum aşaması

Tarot yorum aşaması

tarot kartları yorumları tarot yorumu kartlarının yorumları günlük Tarot'la ciddi anlamda ilgileniyorsanız öncelikle bazı çalışmalar yapmanız işinizi kolaylaştırır. Tarot'u daha kolay çözmek ve sembolleri görüp yorumlayabilmek için Tarot meditasyonu yapılması örnek bir çalışma olabilir. Bu meditasyon kartlarla özel bir çalışmayı gerektirir. Böylece imajinasyon yeteneğiniz gelişir ve...
  2. Tarot yorumu ne zaman gerçekleşir?

Tarot yorumu ne zaman gerçekleşir?

tarotta zaman Sevgili Melekler Tarot açılımda merak edilen şeylerden biriside yapılan yorumların ne zaman gerçekleşeceğidir. Bir okumanın gerçekleşme zamanı genellikle sizin yaşam ritminize bağlıdır. Tarot seansına başlarken, okumanızın gerçekleşme zamanı hakkında birkaç fikriniz ve alternatifiniz oluşur. Ya zamanı siz belirlersiniz; belli bir süreç içinde gerçekleşecek olayları,...
  3. Tarot

Tarot

Merhaba handanca, kova burcuyum, 3 yildir bir beyle konusuyorum, Bu bey basak burcu, yazin ciddi bir sorun yasadik ve benim ozverimle baristik, nasil bir gelecege dogru illerliyorum.? Sevgiler Saygilar ve essen kaliniz...
  4. LALE'nin Köşesi  :)))

LALE'nin Köşesi :)))

:ohoh: köşeme herkesi bekliyorum ,sevgilerle :)))
  5. tarot

tarot

handanca gibi tarot bakan biri varmı tarot bölümü nü bulamadım.

Sayfayı Paylaş