handanca'ya Tarot açtıranların Yorum Köşesi

Üye olduğum gün tarot bakmasını rica etmiştim.Sağolsun kırmadı ve beni öyle rahatlattıki kendisi bile farkında değildi.Aslında önemli olan fal bakmasından çok o kadar yoğunluğu ve rahatsızlığı arasında zaman ayırmasıydı.Handanca belki tam anlatamıyorum ama sana gerçekten çok teşekkür ederim.Sabrına,hoşgörüne,güzel yüreğine teşekkürler.....
İyi ki varsınız.Nice güzel dostluklara ulaşmamız dileğiyle...

handanca çok ihtiyacım var gerçek sölüyorum fal bakmanı istiyorum rica ediyorum senden ne olur bi cvp yazarmısın:(:(:(

ben de baktırdım gerçekten kafam biraz rahatladı fakat inşallah dedikleri gibi güzel günlere kavuşursam çok daha mutlu olacağım diline yüreüğine sağlık Handanca hn. iyi ki varsınız acil şifalar (yeni üyeyim o yüzden mesajlardan anladığım kadarıyla rahatsızsınız çok geçmiş olsun)

sevgili handanca,
çook çook teşekkürler.bu siteyi gerçekten çok zor bi durumdayken buldum,ve hemen üye oldum.iyiki de katılmışım aranıza.psikolojim çok bozuktu,kendimi cidden iyi hissetmiyodum.kafayı yemekten kurtardınız beni.abartmıyorum sizlerle sohbet etmek,yeni insanlar tanımak bi nebze kendime gelmemi sağladı.sizden de rica ettim tarot için,vakit ayırıp hemen cvp yazmışsınız.farkında değilsiniz belki ama söyledikleriniz şeylerle gerçekten rahatladım.
iyiki varsınız... :)

ben ilk olarak bundan üç dört hafta önce baktırmıştım gerçekten de kelimesi kelimesine çıkmıştı bir çok söyledikleri bende buna istinaden diğer söylediklerini yaptım şimdi hayatımda nasıl bir gelişme oldu diye tekrar baktırmak için içim içimi yiyor iyiki varsın HAndanca :)))

Geri