Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Duydum ki zengin bir iş adamıyla evlenecekmiş Hande Ataizi ama düğünü ne zaman işte onu duymadım ve merak da ediyorum acaba aranızda Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor bilen var mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hande Ataizi Evleniyormu

Hande Ataizi'nin Düğünün Tarihi

Hande Ataizi, 8 Eylül'de Şile'de evleniyor. Provence stili kır düğünü için otelin bahçesi, 9 ton ağırlığındaki; özel mobilya ve aksesuvarlarla dekore edilecek!

Fethi Pekin ile 24 saat evli kalarak kırılması zor bir rekora imza atan Ataizi, üç yıldır flört ettiği Amerikalı gazeteci sevgilisi Benjamin Harvey ile 8 Eylül'de nikah masasına oturacak.

Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Ataizi kimdir biyografi bilgileri nelerdir

Hande Ataizi kimdir biyografi bilgileri nelerdir

hande ataizi kimdir biyografi hayatı kaç yaşında hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Geçtiğimiz aylarda Hande Ataizi Cihan Ünal arasında bir polemik yaşanmış ve konu uzadıkça uzamıştı. Bu olaydan sonra, sadece işiyle anılan Hande Ataizi nişanlandı haberleriyle gündemi meşgul etmişti. Bizde bu güzel oyuncu ve sunucunun haberlerine yer vermişdik ve yer vermeyede devam ediyor, Hande Ataizi...
  2. 2013 Babalar Günü Ne Zaman biliyor musunuz

2013 Babalar Günü Ne Zaman biliyor musunuz

Merhaba 2012 babalar günü dündü ve ne yazık ki ben unutmuştum son anda aklıma geldi ve çaktırmadan hediyemi aldım :) Önümüzde ki senede unutup babama mahçup olmamak için 2013 Babalar Günü Ne Zaman diye öğrenmek istiyorum şimdiden telefonuma not alacağım.
  3. Ustura Kemal Ne Zaman Başlayacak ya biliyor musunuz

Ustura Kemal Ne Zaman Başlayacak ya biliyor musunuz

Kızlar aylardır fragmanları dönüyor Ustura Kemal dizisinin istemese de insan merak sarıyor acaba Ustura Kemal Ne Zaman Başlayacak uzamadı mı bu fragmanlar:S
  4. Ne Zamana Kadar Niyet Edilir biliyor musunuz

Ne Zamana Kadar Niyet Edilir biliyor musunuz

kızlar oruca acaba Ne Zamana Kadar Niyet Edilir bu konuda yani dini konularda bilgisi olan arkadaşlarım varsa aranızda lütfen Ne Zamana Kadar Niyet Edilir bilgi versin bana
  5. Jennifer Lopez Türkiye Konseri Ne Zaman biliyor musunuz

Jennifer Lopez Türkiye Konseri Ne Zaman biliyor musunuz

Sabah magazinde gördüm Jennifer Lopez Türkiye ye gelecek konser verecekmiş acaba Jennifer Lopez Türkiye Konseri Ne Zaman bilen varsa lütfen Jennifer Lopez Türkiye Konseri Ne Zaman bana yazsın.

Sayfayı Paylaş