Hande Katipoğlu (Yahşi Cazibe Simge)

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Hande Katipoğlu (Yahşi Cazibe Simge)
hande katipoğlu hande katipoglu katipoğlu mağdurum ayakları ayak
Ya bu kıza bayılıyorum ben.Cıvıl cıvıl kendimi görüyorum onda. Bence tam başrolde olması gereken biri. Çok seviyorum yaa. Hele o Parisi yok mu ona bitiyorum:D

Hande Katipoğlu
13-05-1982 doğumlu,
Süleyman Demirel Üniversitesi'nde sosyoloji eğitimi almıştır.
Rol Aldığı Diziler
Yahşi Cazibe
(TV Dizisi) 2010 Simge

Deli Dolu
(TV Dizisi) 2006 Gülin

Dolunay
(TV Dizisi) 2005 Derya

Nefes Nefese
(TV Dizisi) 2005 Mine

Bu arada Parisin gerçek adı da Badem'miş:D

Hande-Katipoglu-4.jpg

Mağdurum da mağdurum çok mağdurum mağdurummm...hahaha
yahsi-cazibe-8-bolum-fragmani-ve-ozeti.jpg

1043_15.jpg

569888_detay.jpg

handekatipoglu82.jpg

yahsicazibe.jpg

hande-katipoglu-200713396.jpg

hande-katipoglu-yahsi-cazibe1686.jpg

Son düzenleme:
hande-katipoglu-200713396.jpg

Parisss annnemmmm annnemmm gelll kzııımmm :D:D

çokkk hoşşyaaa

Mimiklerini bu kadar komik ve güzel bir şekilde kullanan bir kişi tanımadım diyebilirim.Bence dizinin en komik simalarından birisi Simge diğeri Bereket dede hahaha
Simge bana göre gelecek vaad eden bir sanatçı eminim ki ilerde en komik bayan rollerinde onu daha sıklıkla görmemiz mümkün olacak:)

Simge ve bereket dede dizide favorilerim:D simgeye ayrıca bayılıyorum hem çekici hem çocuksu şımarık ben gibi:hhh:

Simge ve bereket dede dizide favorilerim:D simgeye ayrıca bayılıyorum hem çekici hem çocuksu şımarık ben gibi:hhh:

simge telefon kapatırken çıkıt diyoya bende alışmışım yapıyorum artık hahaha bide bereket dedenin yürüyüşüne hastayım hahaha o nasıl yürümek yaww yaşlı insan nasıl kaldırsın ayağını o kadar.:D:D Bi kere reklam filminde oynayacaktı viegra vermişlerdi ona hahaha zaten barış kız hastası bide hapı yuttuğu zaman iyize azdı hahaha

Benzer Diğer Konularımız !

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
5K
Misafir
M
Geri