gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Hande Yener Eurovision Adaylığını Açıkladı

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Tıpkı belediye başkanlık seçimleri gibi bu işin de adaylık yoluyla yapılması gerektiğini söyleyen Yener, 'Gelecek yıl Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmak için adaylığımı açıklıyorum.
    Ben ne savaşlar verdim. Hepsinin üstesinden geldiğim gibi bu yarışta da galip yine ben olurum. Ok yaydan çıktı' dedi.
    Birincilik için iddalı konuşan çılgın popçu, 'Türkiye'nin Eurovision'da birinci olmasını istemeyenler beni görmezden gelmeye devam etsinler' diye konuştu.

Hande Yener Eurovision Adaylığını Açıkladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener Hayrola Albümü

Hande Yener Hayrola Albümü

Hanede Yener - Hayrola 2009 Cıkacak Olan Albümünden.. Evet arkadaşlarım tahmin ediyorum ki bu sene yaza doğru hande yenerin yeni albümü müzik marketlerde yerini alacak. Bakalım bu seferde yine tekno tanzındamı yapacak yoksa eskiye bir dönüşmü olacak... Ama tahmin ettiğime göre yine romeo tarzında tekno ile örtülmüş bir albüm olacağa benziyor ne diyelim bekleyelim ve görelim :) Hande...
  2. Hande Yener -Arsız

Hande Yener -Arsız

Hande Yener: Saklayamayız artık aşkı Alev aldık Söndüremeyiz yandık Deli yel aldı Teoman: Tesadüf değil Bu yangını sen çıkardın Hande Yener: Geç kaldın,niye geç kaldın? Yarım kaldım sensiz kaldım Aşk varsa karşında Kim yenebilir? Zamanı mı? Kim yenebilir? Savaşma boşuna Ne olabilir? Ne şimdi ne sonra Ödün verir.. Teoman: Çal kapımı çal Bu ruh arsız kararsız Soy beni içim rahat Aklım tutarsız...
  3. Hande Yener - Narsist

Hande Yener - Narsist

yürüyüşünden belli çok havalısın farklısın bakıyorum sana uzaktan yangın mısın salgınmısın? farklı görünüyor yüzün söyle nasıl birşeysin ? bakışından belli sen bi başka alemsin. tahrik ediyorsun bilerek seviyorsun istenmeyi gülerek çıldırtıyorsun beni giderek ateşliyorsun!!! etrafımı sardın sendin hapis bu zelzeleye davet narsist çembere aldın çıkamam hapis beni kendine bağladın narsist...
  4. Hande Yener Eurovision gitmek istiyor

Hande Yener Eurovision gitmek istiyor

hande yener Eurovision 2012 Eurovision yarışması hande yener haberleri burada arkadaşlar. Hande Yener Teşekkürler albümünü geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkarmıştı. Hem giyimi, hemde müziğiyle iddialı olan Hande Yener Eurovision da yer almak için yetkililere seslendi. 2011 Eurovision Yüksek Sadakat yenilgisinden sonra 2012 Eurovision Hande Yener zaferi olurmu bilinmez ama Hande Yener bu iddialı...

Sayfayı Paylaş