1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    819
    Ödül Puanları:
    113

Hande Yener Madonna'nın Ayakkabı Koleksiyonunun Tamamını Satın Aldı..

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Hande Yener Haberi Hande Yener Madonna Ayakkabıları

Hande Yener Madonna nın tasarladığı Aldo marka ayakkabılardan hepsinden birer çift satın almış....89-349 dolar arası olan ayakkabıları Hande Yener'in ne yapacağı merak konusu:D:D

Yener, Madonna'nın ayakkabı koleksiyonunun tamamını satın aldı..

Hande Yener, Madonna'yı ayağında taşıyor

Hande Yener, hem tatil yapmak hem de prodüktörler ile görüşmek için geçtiğimiz günlerde Amerika'ya gitti. Ünlü şarkıcı orada sahne kıyafetleri için de alışveriş yaptı. Mağazaları dolaşıp tarzına uygun parçalar seçen Yener, alışveriş turunda hayranı olduğu pop yıldızı Madonna'nın tasarımlarını da buldu.

Madonna'nın Aldo markasıyla tasarladığı "Truth or Dare" adlı ayakkabı koleksiyonunu inceleyen Yener, tüm modellerden birer çift satın aldı. Madonna'nın "W.E." filminin kreatif tasarım danışmanı Arianne Phillips ile hazırladığı, vamp ve rock çizgiler taşıyan koleksiyondaki ayakkabıların fiyatları 89 ila 349 dolar arasında değişiyor.

fidansal bunu beğendi.
  2. fidansal

fidansal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Dükkan açacak herhalde :))))

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    819
    Ödül Puanları:
    113
    heralde :D:D o kadar fakir var git onlara al o kadar para vereceğine ayakkabıya bide reklamını yapıyo kendinin < Konu Resmi..>

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yok yok ben biliyorum turşusunu kuracakmış :D:D

Hande Yener Madonna'nın Ayakkabı Koleksiyonunun Tamamını Satın Aldı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alim-satim

alim-satim

mal satma duası KAZANCA TEŞVİK 6618 - Mikdam İbnu Ma'dikerb ez-Zübeydi radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Kişi elinin emeğiyle kazandığından daha temiz bir kazanç elde etmemiştir. Kişinin nefsine, ailesine, çocuğuna ve hizmetçisine harcadığı sadakadır." 6619 - İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu...
  2. Hande Yener -Senden uzakta

Hande Yener -Senden uzakta

Birini seveceksin belki Heyecanlanacaksın yetmeyecek Değişeceksin belki İnkar edeceksin hiç bitmeyecek Aynıyım ben Halâ zihnime kazılı adın Burdayım ben Halâ boşlukta noktayım Ordayım ben Zordayım ben Burdayım ben Hep dünden kalmayım Senden uzakta yaşam yok Günüm sayılı Senin yanında Gece beyaz,ölüm kolay kolay Sen olmayınca sözler boş Günüm sayılı Senin yanında Aşk masal,ölüm kolay kolay
  3. Hande Yener - Ne rüyası

Hande Yener - Ne rüyası

Hande Yener: Ne görmemizi istiyorlar ne bilmemizi Ne sormamızı istiyorlar ne duymamızı Ne rüyası bu ne dünyası Ne öncesi ne sonrası İnsanlar robot gibi Yalanlar kurmuş sanki Yürüyorlar ceset gibi Ruhları alınmış sanki İnsanlar kuklalar gibi Eldeki oyuncak sanki İnsanlar köle gibi Canları satılık sanki Ali Seval: Makineler var sorgusuz içimde Devreler var duygusuz Sağı solu bilir ama yön...
  4. Hande yener TV

Hande yener TV

Hayranlarının Hande Yener´e ait konserler, klipler, kamera arkası görüntüler özetle Hande Yener´in müzikal hayatına dair her ayrıntıyı izleyebileceği ´Hande Yener TV´´nin 30 Temmuz´da yayın hayatına başlayacağı açıklandı. ´Hande Yener TV´ ile AVEA kullanıcıları cep telefonlarından hayranı oldukları sanatçıyı oturdukları yerden takip etme ayrıcalığını yaşayabilecekler... Aylardır büyük...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş