Hangi Ayın Annesisiniz?

zuzu65

Yeni Üye
Üye
Hangi Ayın Annesisiniz?
üçüncü ayın biri hangi burç
.
Ben 27 şubat[balık burcu ve bende balığım]ve16 haziran[ikizler burcu] annesıyım,kızım bır salı günü,saat18.05 ,oğlum bir çarşamba günü saat 12.15 de doğdu.İki çocuğumda sezeryanla oldu ilk doğumumda fazla gün geçirmiştim ikinciside çok erken oldu.Ogünleri hıc unutmuyorum ve o yaşadığım özel ve güzel duygularıda, hala içim sızlar andıkca... Şimdi birisi 18 ,diğeri 16 yaşında hala minicik gördüğüm bebeklerimin...Allahın bana en güzel lütufları ...

Sizler hangi ayın yada ayların annesisiniz arkadaşlar paylaşmak istermisiniz?

Mucize;kelebeğin kozadan ilk çıktığı anda kanat çırpmasıdır.
Kuzunun doğduğu gibi annesini tanımasıdır...
Mucize;ufacık bir tohumun dağlar büyüklüğündeki ağacı yüklenmesidir...
Mucize;en soğuk şartlarda karlar altından süzülerek güneşle buluşan kardelen çiçeğidir...
Mucize;insan kalbidir.Dünyadaki bütün güzellikleri içine sığdırabilir...
Mucize;anneliktir.Hiç bir karşılık beklemeden kendini evladı için feda etmektir...

Son düzenleme:
Cevap: Hangi Ayın Annesisiniz?

Büyük oğlum 3 Kasım doğumlu onu normal doğumla dünyaya getirdim Saat 19.10 Salı günüydü İlklerin yeri çok başka o günü hiç unutamıyorum suni sancı vermişlerdi normal sancım gelmiyordu o sancıyı bilen bilir çok kötü birşey.Bağırmaktan takatım kalmamıştı bir iki saniyelik aralarda uyumak için can atıyordum ama ne mümkün.ne zaman oğlum doğdu inanın onu incelemekten Allahım bu benimmi bizimmi demekten sabaha kadar tek gözümü bile kırpmamıştım:)

2.ci oğlum o bize süpriz yaptı:) biraz erken geldi dünyaya beklenilenden önceydi ve hazırlıksızdık diyebilirim 6 Nisan oda salı günü dünyaya geldi ama o maalesef sezeryanla dünyaya geldi.2gün hastanede beklemiştim bir ilerleme olmamıştı çünkü.Oda öğleden sonra 14.35 te dünyaya geldi:)
oğlumun biri Kasım da doğduğu için Akrep burcu küçüm oğlum Nisan doğumlu oda Koç burcu:)

Ben ikizler burcuyum..Oğlum ağustos doğumlu,tam bir aslan burcu..Kızım ise mart doğumlu ..Tam anlamıyla bir koç burcu..Her ikiside sezeryan olması beklenirken normal doğum oldu...Kızım erken doğdu,çok sabırsızdı:hhh: halende öyledir..Çabuk unutuluyor acıları..İyi ki varlar..

Allah isteyen herkesi evlat sahibi yapsın hayırlısıyla..

Mucize;insan kalbidir.Dünyadaki bütün güzellikleri içine sığdırabilir...
Mucize;anneliktir.Hiç bir karşılık beklemeden kendini evladı için feda etmektir...

oğlum 28 kasım 11:38 de pazartesi günü doğdu yay burcu bende sabaha kadar ona bakmaktan uyuyamamıştım sezeryanla yaptım bütün herşeyi gördüm hala gözümün önünden gitmez o ilk halii deli gibi ağlıyodu benim yanağıma değirdiler 2 kere öptüm ses kesildi benden ayrılınca yine ağlaya ağlaya giydirmeye götürdüler çok güzel bi gündüü

kızım da 11 mayıs ta bu sene anneler gününde aldım onu kucagıma çok heycanlanmıştım oğlumu gördüğüm gibi kızımıda ilk ben görücem koklucam diye ama olmadı beni uyutmak zorunda kaldılar biraz kötü geçsede anneler günü aldıgım en güzel hediyeydi bana allahım onları bana verdiğin için sana binlerce şükürler herkeze o annelik duygusu tatdır......:)

ben kendim akrep burcuyum oglumda kova burcu 13 subat 2006 dogumlu pazartesi gunu saat 18:20.ben ilk once biraz bagirdim sancilardan ve biraz korkudan ama hemsire bana bir kizdi dedi ki bagiracagina itsene geliyor zaten ve geldi:) mosmordu ve cok fazla goremedim hemen yanimdan aldilar zaten 2gun yanima odama getirmediler ben gittim ayri bebeklerin salonuna onun icin uzuntuden sutum de gelmeden hemen ta ki doktorum kizip cocugun birseyi yoksa neden getirmiyorsunuz bagirana kadar.

Kızımı Aralık ayında dünyaya getirdim...5 adet suni sancı verildi yinede sancım bir türlü olmadı...dönüşümlü sağımdan ve solumdan erkek doktorları olağan güçleri ile karnıma baskı yaptılar yay burcunda olan kızım 22.30'da doğdu.Yay burcu insanların insansever sıcakkanlı olduklarını duymuştum doğruymuş....

Oğlum nisanda doğdu...Benim sanşıma olsa gerek ikinci doğumum da ilkinin hemen hemen benzeri idi...Oğlum Koç burcunun tüm özelliklerine sahiptir.Kıskanç ve ısrarcılığı başlıca burç özelliklerinden.

Son düzenleme:

canım maşakkkah büyümüşler ve çok tatlılar Allah herşeyi gönüllerince versin hep mutlu olsunlar inşallah...kütfen sevgilerimi iletirseniz çok sevinirim...hepinize teşekkürler arkadaşlar

ben yengeç burcuyum.kızım boğa burcu.6 mayıs 1996 doğdu.bir gün boyunca sancı çektim ve sonunda normal doğumla dünyaya geldi.dogum sancısı o kadar zordu ki bi daha çekmek istemedim.bir çocukla yetindim.

ben eylul ogluşumda ekım..sezaryanla dunyaya geldı canım yawrumm..saat 13.30 sıralarında..oo benım dunyam canım hayatım..aldıgım nefes..ıyıkı dogurmuşumm..oglummm senı çokk sewıyorummmm

kizim kasim 2000 dogumlu.yani akrep burcu...dogdugunda sesi cikmiyodu gibi bisey,,,doktorum cok yoruldugu icin sesi boyle demisti(8 saat ben bittim,o nasil dayansin yavrum)
oglum agustos 2006 dogumlu,yani basak burcu ,babasi gibi..oglum ise yikiyodu hastaneyi sesiyle,2,5 saatte dogdu,yorulmamis demekki:hhh:eeeh erkek adam yorulmaz dime:hhh:

Allahim hepimizin evlatlarina hayirli omurler versin...:)

Geri