Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hangi bebek bezini alsam

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selamlar ben şu an 8 aylık hamileyim malum hazırlık yapıyorum bebek bezi konusunda çok kararsız kaldım acaba yenidoğan bebek için hangi bebek bezi markası daha iyi acaba tecrübeli annelerin önerilerini bekliyorum

hangi bebek bezini alsam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Bezi Pişikleri

Bebek Bezi Pişikleri

bebek bezi değiştirme oyunları bebek bezleme oyunu alt değiştirme oyunu alt oyunları bezleme Yeni doğan bebeğin, doğduğu andan tuvalet eğitimini alana, çiş kaka kontrolünü kazanana dek bezlenmek gibi bir çözüme gereksinmesi olacaktır. Bebeğe bakan anne ve diğer kişiler de bezleme ve altını temizlemek gibi sorunla uğraşacaktır. Fakat bu sadece bebeğe bakanların değil bebeğin de ciddi bir...
  2. Bez bebek yapımı

Bez bebek yapımı

bez bebek yapımı bebek yapımı bez video kolay izle İşte kız çocuklarının hayır diyemeyeceği çok şirin bir bez bebek yapımını sizlerle paylaşıyorum. Vereceğim bilgileri aynen uyguladığınızda bakın nasıl da şirin bir bez bebek sahibi oluyor ve kızınızı sevindiriyorsunuz:) Şimdi sizlere gereken malzemeleri ve adım adım bez bebek yapılışını sunuyorum GEREKEN MALZEMELER pamuk kumaş...
  3. Bebek bezleri

Bebek bezleri

değişik, ilginç bebek bezleri, hangileri modelleri hepsi burda arkadaşlar bebişlerinize özell bezler pedler herşey onlar için değilmi:) Dalin tek kullanımlık alt değiştirme örtüsü Baby jem alıştırma külodu huggies dry nites emici gece külodu Baby jem alt açma pedi fügürlü alt açma pedi Evy baby kremli yeni doğan bezi Bayb neo organil pamuk alıştırma külodu...
  4. Bebek Bezi Seçimi

Bebek Bezi Seçimi

bebek bezi, nasıl olmalı, seçimi, özellikleri, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Piyasada bebeklerimiz için kullanabileceğimiz pek çok çeşitte bez bulunmakta.O kadar çok marka ,fiyat ve çeşit var ki insan seçmekte zorlanıyor.Bu yüzden size bebeğimize bez seçerken öncelikli olarak dikkat etmemiz gereken noktaları hatırlatmak istiyoruz. 1- Kız mı...
  5. Hangi bebek bezini kullanıyorsunuz ?

Hangi bebek bezini kullanıyorsunuz ?

Kızlar bebeğim üç gün içinde dünyaya gelecek allah nasip ederse. Ben bebeğim için hangi bebek bezini almalıyım. Kullananların güzl tavsiyelerine ihtiyacım var. Hangi bebek bezini kullanıyorsunuz bana hangisini tavsiye ediyorsunuz arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş