Hangi bulaşık makinesini tavsiye edersiniz

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Hangi bulaşık makinesini tavsiye edersiniz
Temizlik hem mutfak için hem de kıyafetleriniz için en gerekli durumlar arasındadır. Kıyafetlerinizin temizliği bir tarafa hassas olduğunuz bulaşıklarınız içinde titiz bir temizlik gerekliliğine ihtiyaç duyuyorsanız size birkaç bulaşık makinesi tavsiyesiyle yardımcı olmaya çalışabilirim. Bulaşık makinesi markadan markaya değişiklik gösterebilir. Kimi markalar hijyeni tam anlamıyla sağlayabilirken kimi markalarda bulanıklık ve tam yıkmama durumları söz konusu olabilmektedir. Bazen en kaliteli markada bile sıkıntı yaşanabilen durumlar olabilmektedir. Servis çağırıp da başka sıkıntılardan kaynaklı sorunlar olduğu dile getirildiyse ve siz çözüm yollarını deneyip sonuç alamadıysanız artık harekete geçme zamanı. Farklı modeller üzerinde araştırma gerçekleştirebilir ekonominiz ya da tavsiye ölçüsünde sizi memnun edecek model tercihine göre ilerleme kaydedebilirsiniz.

en-ucuz-electrolux-esf8630rox-bulasik-makinesi_19824396.jpg

Bulaşık makinesi ESF8630ROX ( Elektrolux)
En zorlu bulaşıkları yıkayabileceğiniz geniş hacimli bir bulaşık makinesi arıyorsanız Elektrolux Bulaşık makinesi ESF8630ROX işinizi görebilecek bir bulaşık makinesidir. Geniş aileler için oldukça tercih edilebilir bir geniş hacmiyle ve Flexispray püskürtücü özelliğiyle sahip olabileceğiniz makine zor kirlerde etkilidir. Alt sepette yoğun üst sepette hassas yıkama sağlayabilecek bir bulaşık makinesi olan bu üründe en üst sepet için ayrılan çatak kaşık bölmesi de temizlik sağlayacaktır. Biraz üşengeç hanımlar için bu bölme ne kadar can sıksa da bence idealdir. 10 yıl garantili bu ürün sessiz çalışma fonksiyonu ve ekstra tasarruf özelliğiyle beklenti karşılamaya müsait bir üründür. Acil durumlar için süreyi yarıya indirip yüksek sıcaklık ve yükselen su basıncıyla hızlı yıkama gerçekleştirin. 2300 TL ile alacağınız bu ürün 6 programlı harika bir üründür. ekonomik gelmese de 10 yıllık garanti süresi için bu ücreti ödemeye değer.

Her ne kadar sizler için Elektrolux marka tanıtımında bulunmuş olsam da Horpoint, Siemens, Vestel, Arçelik, Beko gibi daha pek çok marka bulaşık makinesi alabileceğiniz markalardır. Fiyatları farklı olan bu markalar arasında hacim bilgisi, ürünün genel yorumları, sessiz çalışma özelliği, sepet sayısı, ücreti gibi bilgilere de göz atmalısınız.

Alttaki Siemens jetmatik bulaşık makinesi misafiri çok ağırlayan bayanlar için ideal bir modeldir. yıkama ve kurutma süresi hızlı gerçekleştirilebilir program özelliğine sahip ve aynı performansta yıkayıp kuruma avantajını sunan bu ürün kalitesinden memnun kalabileceksiniz. Aqua sensör özelliği sayesinde kirlilik özelliğini öğrendiği bulaşıklarınız için durulama sayısını hesap eden bu akılı makineyi de mutfağınızda görmek isteyebilirsiniz.
2.jpg
3.JPG
4.png
 
Üst