Hangi Burç Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır?

kaprisli

Yeni Üye
Üye
Hangi Burç Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır?
balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır akrep başak hangi burç hangi tip kadından

Bakalım hangimiz ne tiplerden hoşlanıyoruz :D:D

KOÇ: Güzel kokular süren erkeği sever. Bu yüzden de kesinlikle sahte parfüm kullanmayın! Ayrıca
Beyoğlu'ndaki 'Terkos' pasajından da ucuza giyinmeyin.

BOĞA: Bu burç kadınlarının dini imanı 'para'dır. Bir erkek olarak parasız bir herifseniz, gereksiz
bir herifsinizdir. Bir de iyi bir 'gurme' olmanız gerekiyor. Çünkü iyi restoranlarda yemek yemeği
severler.

İKİZLER: 'O mekan senin; bu mekan benim' mantığına sahip oldukları için, 'hoptirik adamlar!'dan
hoşlanırlar.

YENGEÇ: Onlar, erkek arkadaştan çok kendilerine 'sırdaş erkek' arar. Ser vereceksiniz ama onların
sırlarını hiç kimseye vermeyeceksiniz. Ketum erkekler için ideal kadınlardır.

ASLAN: Bu burcun kadınları 'Napolyon Bonapart' gibidir. Hatırlayın! Napolyon ne demişti? "Para,
para, para!" Aslan burcu kadınları için kişiliğinizden ziyade, kazancınız önemlidir. İmajınız ise
hiçbir şeydir!

BAŞAK: 'Pısırık adamları' severler. Üzerinize üst baş alırken mutlaka onlara danışmanız gerekir. Bir
de berbere gittiğiniz zaman mutlaka berberinizle onu telefonda konuşturun. Saç modelinizin nasıl
olacağını berberinize o tarif etmek ister.

TERAZİ: Onlar için erkeğin çirkini değil, güldüreni makbuldür. Sizden ya maymun, ya da Cem Yılmaz
olmanızı beklerler. Palyaço olmak isteyen erkekler için bu burç kadınları, bulunmaz Hint kumaşıdır.:D:D:D:D

AKREP: 'Dürüst erkekleri' severler. Yılan'dan korkmazlar yalandan korktukları kadar. Yeter ki
kendiniz olun. Yaratılanı Yaradan'dan ötürü sevme gibi bir meziyetleri var!

YAY: 'Marco Polo' gibi erkekten hoşlanırlar. Keşfedilmeyi erkekten beklerler. Sakın ola ki onlarla
birlikteyken denenmiş metotları kullanmayın.

OĞLAK: 'Sosyetik adam' severler. Hangi ünlüleri tanıdığınız bu burç kadınları için son derece
önemlidir. Bir de yalaka olmanız gerekiyor. Çünkü iltifatı severler.

KOVA: 'Romantik adam' severler. Yılmaz Erdoğan gibi şiir yazıp okuyan adamlara meyillidirler. Şair
yönünüz yoksa uzak durun!

BALIK: Bu burcun kadınları genelde 'Denizkızı' gibidir. Şayet denizi olan bir ilde yaşıyorsanız,
birlikte olabilirsiniz. Ama karasal iklimin hakim sürdüğü bir yerde yaşıyorsanız, o zaman akvaryumda
yaşayan balıklar gibi sıkıcı olabiliyorlar

teşekkürler ama bu boğa beni korkuttu :) ben de bi boğa kızının peşindeyim ama ne yapacaz bilmiyorum :)

Geri