Hangi Burçlar Birbirleriyle Anlaşamaz?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Hangi Burçlar Birbirleriyle Anlaşamaz?
birbiriyle anlaşamayan burçlar, hangi burçlar anlaşamaz, anlaşamayan burçlar


Sevgili melekler, kimi insanla sittin sene uğraşsanız elektriğiniz tutmaz, anlaşamazsınız. Daha ilk gördüğünüzde alamadığınız o elektrik, karşılıklıdır ve bunun sebebeini bazen kendiniz bile çözemezsiniz. Bunun sebebi astrologların da dediği gibi burç uyumsuzluğu olabilir. İster inanın ister inanmayın, karakteristik özellikler karşılaştırıldığında gerçekten de bazı burçlar birbiriyle anlaşamaz. Bakın bakalım sizin anlaşmadığınız burçlar hangileriymiş?...


anlaşamayan-burçlar.jpegKoç Burcu

Koç insanı çabuk sinirlenen, alaycı ve kendini ön planda tutmayı seven bir yapıya sahiptir. Kendine aşırı güvenen tavrı, aceleciliği yüzünden bazı burçlarla anlaşamaz.

Aslan, Akrep ve Kova insanıyla anlaşmakta zorluk çeker. Bu burçlar yan yana geldiklerinde birbirlerini iterler.


Boğa Burcu

Boğa insanı biraz sabit fikirli, hoşgörüsüz olabilir. Esnekliği olmayan bir burçtur. Ancak kararlılık ve amaca bağlılık gibi özellikleri iyidir. İşte bu yüzden bu özelliklere karşıt olan burçlarla anlaşamaz.

Yengeç, Terazi ve Oğlakla anlaşması daha zordur. Bu burçlar onu fazla sabit fikirli bulabilir.


İkizler Burcu

İkizler insanı biraz huysuz, yüzeysel, çabuk değişen, kararsız ve sürekli diken üstünde yaşayan özelliklere sahiptir. Ayrıca sinirlerini zor kontrol eder.

Bu yüzden; Başak, Yay, Balık ile anlaşmakta zorlanır. Onların sabır ve iyi niyet hallerine rağmen çatışma çıkacaktır.


Yengeç Burcu

Fazla heyecanlı, duygusal, çabuk öfkelenen ve somurtkan Yengeç burcu insanı, dengesiz bazı davranışlar sergileyebilir.

Koç, Terazi, Oğlak ile anlaşmakta zorlanır. Onların sakin tavırları karşısında sinirlenebilir, onları vurdumduymaz olmakla suçlayabilir.


Aslan Burcu

Aslan insanının olumsuz yanları kibirli olması, her ortamda kendini öne çıkarması, iktidar merakıdır. Hoşgörü azlığı ve burun büyüklüğü bazı burçlara dayanılmaz gelebilir.

Boğa, Akrep ve Kova ile anlaşmakta zorlanır. Onlara göre kendini fazla beğenmiş ve ukala olacaktır.


Başak Burcu

Başak insanı fazla ince eleyip sık dokur. Aşırı disiplinli ve sorumluluk bilinci oldukça yüksektir. Önemsiz detaylar bile onun için fazlaca önem taşır.

İkizler, Yay ve Balık için onun bu titiz ve detaylara takılan tavrı çok itici olabilir. Üstelik onun neden bu kadar çok incelediğini anlayamazlar.


Terazi Burcu

Terazi insanları değişken fikirlere sahiptirler. Biraz havai ve kararsız olabilirler. Flörtöz tavırları ve etrafındakilerden kolay etkilenmeleri zayıf yanlarıdır.

Koç, Yengeç ve Oğlak ile anlaşmakta zorluk çekebilirler. Bu burçlar için Terazi anlaşılması zor bir kişiliktir.


Akrep Burcu

Akrep insanlarının en olumsuz yanları kıskançlıkları ve kindarlıklarıdır. İnatçı, başına buyruk ve kuşkucu yanları da vardır.

Boğa, Aslan ve Kova, onu aşırı tutkulu ve heyecanlı bulabilirler.


Yay Burcu

Bazen çok patavatsız olabilen Yay burcu insanının sorumluluk duygusu daha azdır, dikkatsiz ve taşkın hareketleri olabilir. Coşkusu ve özgürlük aşkı abartılıdır.

İkizler, Başak ve Balık için fazla coşkulu, kaprisli ve aşırı iyimser olabilir. Onu huzursuz ve sorumsuz bulabilirler.


Oğlak Burcu

Fazla hesapçı olan Oğlak burcu insanı aşırı sabırlı, özenli ve düzenlidir. Önlemcilik huyu da çevresindekileri bazen çok sıkabilir.

Koç, Yengeç ve Terazi, onu fazla disiplinli, sıkıcı ve zor anlaşılır bulabilirler. Güvenilir olduğunu kabul ederler ancak hesapçılığı yüzünden itici bulabilirler.

Kova Burcu

Bağımsızlığına oldukça düşkün olan Kova burcu insanı dik kafalı ve huysuzdur. Sabit fikirliliği yüzünden bazen inindekini göremez. Anlaşılması güç bir burçtur.

Boğa, Aslan ve Akrep için Kova burçları dik kafalı, sabit fikirli, geleneklere karşı gelen, usulsüz ve anlaşılmaz olacaklardır. Bu yüzden anlaşmaları biraz daha zordur.

Balık Burcu

Çok çabuk demoralize olan Balık burcu insanı dikkatsizdir. Kararsızlığı, çabuk dağılan fikri ve duyguları ona hayatta pek çok zorluk çıkarır.

İkizler, Başak ve Yay için gündelik hayatın akışına ayak uyduramayan, duygusal olarak fazla hassas ve zayıf iradeli bulacaklardır.
 

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
Başak Burcu Başak insanı fazla ince eleyip sık dokur. Aşırı disiplinli ve sorumluluk bilinci oldukça yüksektir. Önemsiz detaylar bile onun için fazlaca önem taşır. İkizler, Yay ve Balık için onun bu titiz ve detaylara takılan tavrı çok itici olabilir. Üstelik onun neden bu kadar çok incelediğini anlayamazlar.

ellerine saglık canım dogruu tahmmül edemem ki pekde anlaşamam yay burcları ile..
 
Üst