Hangi film oyuncusunu beğeniyorsunuz?

Kızlar görüldüğü üzere başta hürrem dedik ama popüler olarak yalan dunya nurhayat ve zerrin seviliyormuşş ama sevilmicek gibide değil yani nurhayat da gercekten doğustan bı yetenek var sankimmm o mimikler filen zerrın de az değil anangiller filen hahaha

Valla once topik hayırlı olsun Arzuzu meleğim ben Kıvanç ve Kenan'ı diyorum bence turkiye o eski yeşil camdan sonra aktör jön görmüş oldu onların yanında Burak özcivit malkocoglu tabi ama bayildigim seksenler dizisinde Erol tas baba sami nabiyon beya kadınlardan Turkan Sultan hayla tek yok oyle bakış oyle gülüş oyle cilve görmedim ama Fahriye evcen ve Deniz Çakır aktris olma yolunda iyi bence ama su yalan dünya Zerrin ve nurhayatta super

Evim sensine giden varmı bilmiyorum o filmde tek bir oyuncu var Fahriye kız tek basına almış yürümüş yanındada bi kazma var ya adam resmen dikiliyo film boyu konu mankeni Özcan deniz ya sonra filmindede Deniz Çakır harikaydi yani filmleri izlemediyseniz Özcan Deniz'i kurtaran iki kadın bence ikisinide bu yüzden cok beğeniyorum

Ayyy tesekkur ederımm feblaytcımmmmmmmm bencede Kıvanc tatlıtuğa bayılıyorum desem yerıdir yanı adamın hıcbırseyını kacırmıyorum acıkcası ozel hayatından tuda fılmlerıne odullerıne 1.numara bence yanı burak özçivitinde hakkını yemeyelım :)

Benzer Diğer Konularımız !

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
Misafir
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme