hangi huyun daha ağır basıyor???

mawim katiliyorum sana, malesef bende öyleyim.
Kimseye kiyamiyorum diyorum yalnis yaptiysada belki simdi cok pismandir, kendimi onun yerine koyuyorum aciyorum.. Unutup gidiyorum. Herseyi görmemezlikten gelirim sadece sirtimdan bicaklanmayi unutamam af edemem. Yalancilar mi dersin iftiracilarmi dersin hepsini gördüm beni asalayim kendilerini yüksek göstermek isteyenlere, kinlenmiyorum aciyorum hallerine Allaha havale ederim. ben burda onlari af etsem bile yüce adalet herkese hak ettigini verecek. Rabbim bizi kananlardan eylesin kandiranlardan degil. Aminn

en belirgin ozelligim kafama koydugumu yaparim ve hatta cevremede yaptiririm bu benim en baskin ozelligimdir digerlerine gelince olmasi gerekenler bence yoksa zaten insanlikta yoktur ve insanin aynasi kainattir nasil bakarsak oyle goruruz kotu kotu gorur iyide herkesi kendi gibi iyi gorur o da malesef hepimizin zarar gormesine neden oluyo yinede olsun ben hayla herkesi yuregim gibi bilmek istiyorum ne yapalim yaraliyanlarda elbet mukafatinida bedelinide bu dunyada olmasada obur dunyada gorurler

valla hep anneme kızarım en kötü huyunu bana vermişin fazla merhametlıyım o yüzden hep böle boşver deyip canımın yandığı şeyler oluyo ama bişeyide kafama koyduysam yaparım burdaki bütün yazanları taşıyom ben.bide belırgın olarak inat özelliğim vardır hahaha

Geri