hangi markaları severek kullanıyorsunuz?

$ul€

Yeni Üye
Üye
hangi markaları severek kullanıyorsunuz?
Bakalaım bakalım bizim meleklerimiz hangi markaları severek kullanıyor...
Kullanmakta olduğunuz herşeyin markasını soruyorum kızlar...Ayakkabı,çanta,kozmetik,giyim,içgiyim :D,mobilya,beyaz eşya vs... :)

ilk ben döktüreyim:)
malum öğrenci milletiyim fazla uçuk giyinemem bu yüzden cebimi yakmayan kaliteli ürünleri tercih ediyorum
mesela giyimde: LCW,Colins,Colezione
kozmetik: CA,Avon,(hediyeler hariç) :D

aklıma şimdilik bunlar geldi...siz devam ettirein melişlerim... :sule:

Hadi bende ilk konuğu olayım bu oyunun :D
Kıyafette spor tarzı giyinmeyi tercih ettiğim için genel anlamda kıyafet alacağım zaman LCW 'ye uğruyorum :D

colezione,defacto,koton(indirimde olduğu zamanlar:))ltb,
kozmetik de oriflame
spor ayakkabı da adidas veya nike
ama marka takıntım yoktur olursa olur olmazsa no sorun:)
tabi bi de çok ihtiyacım yoksa markaların sezon indirimini beklerim

giyim de genelde Colezione
parfüm ve makyaj da isee avon ve oriflame

bu kadarcık bende şule gibi ögrenci takımı oldgumdan bu kadarıı olurr markaa diye bakmam kendime neyi yakıştırıp neyii uygun buluyorsam fark etmez her şekilde kullanırım yahu...

Marka takıntım yok eğer bana yakıştıysa ve hoşuma gittiyse pazardanda alışveriş yaparım tanınmış bir markanın reyonundanda ..
Giysi konusunda böyle elektronik konusunda eşim genelde ilgilendiği için biraz daha hassas bu konuda genelde kendini kanıtlamış markaları tercih ediyor Arçelik gibi.

Tatlım benim tam bir takıntım oluştu önceden a bu ucuzmuş diye atlardım herbişeye ama şimdi begenıyorum ya hemen fiyatını soruyorum ucuzsa yürüyüp gidiyorum Affedersin ama bana param batıyo heraldeki böyle oldum işim gereği kalıtelı giyinmemde gerekiyor napım
ama bir çözümünü buldum ve kaliteli ama sezon indirimlerinde alıyorum:D

Koton, Mavi, LCW,Adil Işık, Colins, Zara, Colezione, Selen, sesley, Mng ,Sisling
Nike, Lescon.. (adidas kullanmam hiç..)
Avon, Flormar
Bunlar vazgeçilmezlerim...

aaa bir tüyo size elbise almak istediğiniz zaman kesin bir sisling magazasına uğrayınız . Pek duyulmamış bir marka olmasına karşın model açısından bol, hem kaliteli hemde hesaplı :)

kuzumm sisling nerde hayatım süle bakalım... mülakat için belki ordan elbise alırım... takım elbise almak istemiyorum yaa aşırı resmi hem de sevmiyorum :)

Geri