Hangi Marketi Tercih Ediyorsunuz?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Hangi Marketi Tercih Ediyorsunuz?
en iyi market
en iyi market hangisi

Sevgili melekler, eskiden pazarlar ve mahalle bakkalları vardı. Birer ikişer süpermarketlerin çıkmasının ardından sektör büyüdü ve dev marketler zincirleriyle tanıştık. Şimdilerde birçok marketler zincirinden alışveriş yapıyorurz ama hepsinde fiyatlar da değişik oluyor. Farklı zamanlarda farklı ürünlerde yapılan indirimleri takip ettiğinizde hayli karlı alışverişler yapabileceğiniz bu marketlerden hangisini daha çok tercih ediyorsunuz ve neden ?

marketler-334.jpg

bim a101 şok evime sadece 2 dk uzklıktalar artık her markda var indirimleride oluyor onalrdan alıyoru ben bide arad tansaşa giderimama uzak aldığım malz getiremiyorum :)

Genel olarak Migros ve Kipadan alışveriş yapıyoruz. Özellikle et ürünlerini Migrosdan alıyoruz. Eğer sürekli alışveriş yapıyorsanız haftanın belli günlerinde çok güzel indirimler ve hediyeli ürünlerden de faydalanabiliyorsunuz.

migros real ve carrefour genelde bu 3 ünden alışveriş yapıyoz ve en byük nerde varsa o markete getiriyo kocam hahaha saatlerce markette gezdiriyo benı hahaha

genelde alışverişlerimizi bim ve özellikle Kilerden alışverişimizi yaparız yani bizim için uygun taze ve yakın oluyor :)

eskisehirdeki evimize iki dakika bim a101 onlardan yapariz ama gezip bide alis veris yapalim dersek migrosa gideriz sonrada sinemaya ugrar geliriz :D:D aaaah ahh eski günlerimiz...
ama fiyat olarak dikkat ederek alis veris yapmaya calisiyorum migrosda 3-4 tl olan sey bimde1-1,5 oluyor. yani hesabinida bilmen gerek bence :D:D

Geri