Hangi parfümü kullanıyorsunuz?

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Hangi parfümü kullanıyorsunuz?
en güzel parfüm, en güzel parfüm kokuları, en güzel parfümler, en iyi parfüm, en iyi parfüm kadın

Merhaba Melek'ler, bu yazımızda parfümünü değiştirmek isteyenler için, sizlerden kendi kullandığınız parfüm alternatiflerini, isimleri ve numaraları ile yazmanızı rica ediyoruz.

84d808fce3c233.jpg

Evet Melek'ler, siz hangi parfümü kullanıyorsunuz ve memnun musunuz? Ayrıca kendi parfümünüzün yanı sıra beğendiğini en iyi erkek parfümü hangisidir?

Sevgilerimizle...

Meleklermekani.com

ben avondan kullanıyorum wish of love adı kokusu çok güzell ağır değil ağır zaten baş ağrısı yapar bende bunu sevdim güzel yanii :D tavsiye ederim

Açılış benden olsun :D:D en çok beğendiğim parfümüm bana hediye edildi...

she-10c.jpg

avondan almıştım bunu ama fazla memnun değilim biraz ağır geldi bana ama çok beğenenler var...

avon-eb.jpg

bunu da dore kozmetikten katologtan aldım bunun kokusuna tosbaamm bayılıyor :D:D

dore-324.jpg

ben parfümde çiçek kokularını tercih ediyorum.. son günlerde avon'un Treselle parfümünü kullanıyorum... özellikle bahar ayları yaza girişte çok iyi geldi bana...;)

calvin klein beauty
lolita lempicka
burbery weekend
tiara's
avon - make me wonder

sanırım en son bukadar kaldı. Genellikle lolita ve calvini kullanıyorum son zamanlarda ve bitmek üzereler başka arayışlardayım..
erkek parfümü olarak diesel only the brave güzel koku.

images
Avondan bunun kokusu süper
Glacier_Athletic.JPG
oriflameden bu koku süper
15183_1-150x150.png
bu da harika bi koku oriflame
images
Adidasın hemen her erkek kokusu hoş ama buda bi harika
images
buda çoook hoş
images
buda süper
images
ve gel gelelim benim vazgeçilmezim candy sürekli kullandığım bi kokudur çilek ve çiçek kokular tatlımı tatlı kalıcımı kalıcı
images
avondan buda ho bi koku bunuda kullanıyorum
images
buda süper bi koku
Bu saydığım erkek parfümlerin hepsi nişanlım ve babam tarafından kullanılmış tarafımcada onaylanmıştır:D:D
Bayan parfümlerindende candynin üstüne tanımam ve ısrarla tavsiye ederim çok kalıcı ve süper bi koku..

Geri