1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.137
  Beğenilen Mesajlar:
  1.159
  Ödül Puanları:
  113

  Hangi Sporlar Size Göre?

  Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>


  Birçok spor salonunda verilen derslerden biri mutlaka size göre!

  Cycle: Özel olarak tasarlanmış bisikletlerle hem eğlenecek hem de kardiyovasküler ve fiziksel kondisyonunuzu geliştireceksiniz. SCHWIN marka bisikletlerin kullanıldığı kardio-vasküler ve yağ yakma bazlı dersler, aynı zamanda alt grup kaslarınızın da daha sıkı ve kuvvetli olmasını sağlayacaktır

  Body Pump:
  Tüm vücut kaslarını kuvvetlendirip, kasların düzgün bir form kazanması için özel çalışma setiyle yapılan, uygulanan tekrarlar ile de tam bir kuvvet ve vücut şekillenmesi sağlayan bir programdır. Dumbell ve diğer ekipmanlar ile ağırlıklı olarak üst vücut, bacak ve kalça kaslarınızın çalıştırıldığı bu ders, sıkı bir karın çalışmasıyla son bulur.


  Stretching: Kasların esnekliğini arttırıp rahatlamasını sağlayan, eklem hareket mesafelerini arttıran esnekliğin geliştirilmesini hedef alan bir derstir.
  Gym Stick: Devrim yaratan bir total body fitness ekipmanıdır. Gym-stick ile vücudunuzdaki her kası kuvvetlendirir, kaslarınızın hacmini arttırabilir ve belirgin hale getirebilirsiniz.

  Yoga: Duruş, nefes ve yoğunlaşmaya dayalı klasik yogadan ayrı olarak, eklem-kas kuvveti ve esnekliği sağlayan yüksek enerjili ve zihinsel egzersizlerin yoğun olduğu bir çalışmadır.

  Pilates Mat: Tamamen sağlam bir omurga ve karın kasları oluşturmaya yönelik, güç, esneklik ve zihin-beden ilişkisi esaslarına dayanan, son zamanların en etkili çalışma programıdır. Pilates kurallarıyla uygulanan bu yöntemde hiç hissetmediğiniz kadar formda olacaksınız. Pilates Mat, iskelet sistemini doğal pozisyonda tutan kasların farkına varılmasını sağlarken, vücudu da bu kasları günlük yaşamda kullanması için eğitiyor. Yavaş müzik eşliğinde esneklik, dayanıklılık ve fiziksel güç bakımından kaslarınızı devreye sokarak vücut kapasitenizi geliştirebileceğiniz bir ders.

  Step: Tüm dünyada popülerliğini koruyan koreografileriyle eğlenceli ve kuvvetli kardio-vasküler çalışma prensiplerine sahip, çok seveceğiniz bir sınıf.

  Bosu Pilates: Pilates tekniklerinin bosu üzerinde uygulanarak karın kaslarının kuvvetlendirilmesi ve omurgaya bağlı duruş bozukluklarının giderilmesini amaçlayan bir derstir. Geleneksel antrenman yöntemlerinden farklı olarak, denge ve dayanıklılığınızı geliştirirken bir yandan da eğlenebilirsiniz.
  Bosu Camp: Çeşitli ekipmanlarının kullanıldığı güç, denge ve dayanıklılığı geliştiren tüm vücudunuzu çalıştırabileceğiniz cardiyovasküler bir derstir.

  Tae Bo: Yüksek tempoda performansa yönelik tekme ve yumruklar havada uçarken hem çok kalori tüketecek hem de günün stresini üzerinizden atacağınız bir derstir.

  Aero Latino:
  Hem renkli bir uğraş edinmek hem de yağlarınızdan yakmak istiyorsanız Aero Latın dersi ilginizi çekebilir. Cha cha ve salsa gibi hareketli Latin danslarını daha da kıvrak ve enerjik hale getirilmiş şeklinde öğreneceğiniz bir derstir.


   
Hangi Sporlar Size Göre? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hangi Yaşta Hangi Spor

  Hangi Yaşta Hangi Spor

  Yaşınız kaç olursa olsun mutlaka size uygunda bir spor vardır...Buyrunuz yaşınıza göre hangi sporu yapmanız gerektiğine dair liste kızlar :tik: 20’li yaşlarda kaslarımız güçlendirmek adına ağırlık çalışmaları, 30’lu yaşlarda daha çok alt bölge egzersizleri ve 40’lı yaşlarda ise kemiklere yönelik programlar uygulamamız gerekiyor. Tüm bunları yaparken her yaşa özel dikkat etmemiz gereken...
 2. size göre aşk hangi elementtir ?

  size göre aşk hangi elementtir ?

  Size Göre Aşk Hangi Elementtir? * Aşk havadır.Her an ihtiyaç duyarsınız.Onsuz yaşamanız mümkün değildir.Değişkendirgünü gününe uymaz * Aşk topraktır. Sığınağınızdır kendinizi ona ait hissedersiniz * Aşk Ateştir. İçinizi ısıtmak için gereklidir fakat oyun oynamaya kalkarsanız yanar kül olursunuz * Aşk sudur. Onunla var olmuşsunuzdur ama fazlası size zarar verebilir
 3. Size Göre En Faydalı Olduğuna İnandığınız Çizgi Filmler Hangileri ?

  Size Göre En Faydalı Olduğuna İnandığınız Çizgi Filmler Hangileri ?

  Faydalı Çizgi Filmler En Faydalı Çizgi Filmler Hangileri Sevgili melekler, çocukların en çok keyif aldıkları programların başında elbette ki çizgi filmler gelir. (İsteyenlere disney channel frekans bilgileri bu sayfada ) Ancak zaman zaman izlediği çizgi filmlerin faydalı olup olmadığı konusunda tereddütler yaşarız. Bu sayfamızda konumuz faydalı çizgi filmler. Lütfen sizler de faydalı...
 4. Burcunuza Göre Hangi Şehir Sizin Şehriniz?

  Burcunuza Göre Hangi Şehir Sizin Şehriniz?

  burca göre şehir, burçlara göre şehirler, burç özellikleri Sevgili melekler, burçlar pek çok insanın saplantısı halinde. Özellikle pek çok kadın o günkü burç yorumunu okumadan rahat edemez, adım atamaz. Özelliklerini de taşıyorsa herşeyini burç yorumlarına göre de yapabilir. Peki burcunuzun özelliklerinden yola çıkılarak sizin için en uygun şehrin hangisi olduğunu öğrenebileceğinizi biliyor...

Sayfayı Paylaş