1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Hangi Sultansınız? Buyrun Teste!

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sultan testi, kişilik testi, kişilik analizi

Sevgili melekler, başladığı ilk günden itibaren büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve her geçen gün bu kitleyi çoğaltan Muhteşem Yüzyıl dizisinde bildiğiniz üzere pek çok farklı karaktere hayat veriliyor. Özellikle sultanların iktidar ve hırs kavgalarına tanık olduğumuz dizideki sultanlardan hangisinin karakteri size en yakın merak ediyor musunuz? O halde aşağıdaki testi çözün ve hangi sultansınız öğrenin :D:D

< Konu Resmi..>

2. Ecem ;)

Ecem ;) Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Ama niye hepsi şıkkı yok ? :D Ben kocamın sultanıyım. Test sonucuna göre mahidevran sultanmışım :D

Hangi Sultansınız? Buyrun Teste! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siz hangi şirinsiniz !!!! buyrun bakalım

siz hangi şirinsiniz !!!! buyrun bakalım

soru şu: melekler siz hangi şirinsiniz ? ben başlayayım!! :D ben deniz, uykucu şirin hahahahaha
  2. Hangi Meyvede Hangi Vitamin Bulunur buyrun öğrenelim

Hangi Meyvede Hangi Vitamin Bulunur buyrun öğrenelim

Hangi Meyve Hangi Vitamin İçerir, Hangi Meyvede Hangi Vitamin Bulunur, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda hangi meyvede hangi vitamin bulunur diyen misafirimizin sorusunu yanıtlıyor ve sağlıklı beslenmek için sizlerin ve tabi ki bizlerinde bilinçli olması adına bilinmesi gereken bilgileri aktarıyoruz. Kiraz: B1, B2, A, C vitaminleri ve malik asit Şeftali: A vitamini Erik: A, B1,...
  3. Ankarada hangi hastanede alerji testi yaptırabilirim

Ankarada hangi hastanede alerji testi yaptırabilirim

Alerji testi yaptırmam gerekiyor ve Ankarada oturuyorum.Burda hani hastanede alerji testi yaptırabilirim.Tavsiyeleriniz ?
  4. Depresyon Testine Buyrun!

Depresyon Testine Buyrun!

depresyon testi ilginç testler Sevgili melekler, hiç şüphesiz çağın hastalığı stres. Stres de her hastalığın kaynağı olunca, ne kadar önemli bir sorunla karşı karşıya olduığumuz ortaya öıkıyor. Peki siz ne durumdasınız? Hayatınıznasıl gidiyor? Kendinizi çok mu sıkıyorsunuz? Dişlerinizi sıkmaktan sabahları çene eklemleriniz ağrıyarak mı uyanıyorsunuz? Baş ağrılarınız hiç dinmiyor mu? En ufak...
  5. Siz Hangi Sultansınız?

Siz Hangi Sultansınız?

kişilik testi karakter testi Sevgili melekler, aşağıda sorduğumuz soruları cevaplayın, Muhteşem Yüzyıl'ın hangi sultanına benziyorsunuz öğrenin :D:D 1.) Hünkarın sana bir takı hediye edecek. Nasıl olsun isterdin? a) Sade olsun,çok ön plana çıkmasın. b)Sade olsun ama görkemli olsun. c) Yapabileceğinin en iyisi olsun,ve sadece benim olsun ! 2.) En sevdiğin renk? a)Turuncu b)Mavi...

Sayfayı Paylaş