Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hangi yazıcılarla Fotoğraf baskısı yapılabilinir

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Fotoğraf basmak için her yazıcıyı kullanabilir miyiz Hangi yazıcılarla Fotoğraf baskısı yapılabilinir

Merhaba Sevgili melek'ler bu yazımızda "Fotoğraf basmak için her yazıcıyı kullanabilir miyiz?" diye bizi soran misafirimizin sorusunu yanıtlıyor ve iszlerinde bu konuda bilgi edinmesini istiyoruz.

< Konu Resmi..>

Fotoğraf Basmak İçin Her Yazıcı kullanılmaz mürekkep püskütmeli veya lazerli yazıcılar kullanılır.Nokta vuruşlu kullanılamaz iğneli olduğu için iyi sonuç vermez.

Hangi yazıcılarla Fotoğraf baskısı yapılabilinir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ütü Baskısı

Ütü Baskısı

Ütü Baskısı İnkjet ütüleri baskı kağıtlarında denediniz mi hiç? Ben denedim ve çok işe yarıyorlar. Birkaç hata olduysa da ufak tefekti ve tabii ki kullanıcı hatasıydı. Ütüyü uzun süre üstünde bıraktığım kısımda hafif bir sarılık oldu. Fakat eğer nostaljik bir görüntü istiyorsanız bu mükemmel. Farklı olarak yaptığım tek şey, baskıdan sonra ve ütülemeden önce tüm beyazlığı resmin kenarından...
  2. Yazıcı Regency Otel Uludağ

Yazıcı Regency Otel Uludağ

Yazıcı Regency Otel Resimleri ..." "Yazıcı Regency Otel Bilgileri ..." Oda Özellikleri: Genç Yazıcı Otel Uludağ'da toplam 115 oda bulunup, tüm odalarda Uydu TV, direkt telefon, banyo, saç kurutma makinesi, mini bar, merkezi ısıtma ve 24 saat sıcak su mevcuttur. Otel Özellikleri: Otelimizde merkezi klima ve ısıtma, oyun odası, internet cafe, Play Station, market,...
  3. Le Chalet Yazıcı Otel

Le Chalet Yazıcı Otel

Le Chalet Yazıcı Otel Resimleri ..." "Le Chalet Yazıcı Otel Bilgileri ..." Oda Özellikleri: Otel 24 oda kapasitelidir. Odalarda direkt telefon bağlantısı, banyo, mini bar, televizyon, müzik yayını, klima, kalorifer bulunmaktadır. Otel Özellikleri: Otelde restaurant, bar, gece kulübü, kafeterya, televizyon odası, Türk hamamı ve sauna bulunmaktadır. Aktiviteler: Kayak ve...
  4. Grand Yazıcı Otel

Grand Yazıcı Otel

Grand Yazıcı Otel Resimleri ..." "Grand Yazıcı Otel Bilgileri ..." Oda Özellikleri: Grand Yazıcı Otel Uludağ'da 1 royal suite, 4 corner suite, 9 junior suite, 13 bağlantılı suite, 223 standart oda olmak üzere toplam 250 oda mevcuttur. Tüm odalarda banyo – duş – wc, fön makinası, makyaj aynası, minibar, satelite TV, direkt telefon, merkezi ısıtma sistemi ve kasa...
  5. fotoğraf makinelerinden hangisini almalıyım?

fotoğraf makinelerinden hangisini almalıyım?

merhaba kızlar.... sizlerin fikirleriniz vardır diye yardımınızı almak için bu konuyu açtım. ben dijital fotoğraf makinesi alıcam ama 2 ürün arasında kararsız kaldım. biri canon a2200 diğeri de casio ex-zs5. sizce hangisini almalıyım 2si de aynı fiyat :hede:

Sayfayı Paylaş