Hangisi anne hangisi kızı ben karar veremedim:)

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Hangisi anne hangisi kızı ben karar veremedim:)
rüyada annenin kızını görmesi rüyada gençliğini görmek kızını hamile görmek kızımı
İngiltere’de yaşayan 50 yaşındaki Janet Cunlife bir dizi operasyona 10 bin pound harcayarak kızının aynısı oldu.

Anne Janet ve kızı Jane.
anne-kiz-2098.jpg

İki kadının da saçları sarı ve uzun. Birinin boyu diğerinden 5cm uzun. Asıl farkları yaşları.

Anne Janet, 50 yaşın verdiği görüntüyü tersine çevirmek isteyerek kızına benzemeyi hedef alıp bir dizi operasyona girişti.

Kızına her baktığında onun gibi olmak istediğini düşünen anne, önce 4.000 pounda meme operasyonu yaptırıyor. Ardından kızı gibi ince olmak istediği için tamamıyla sebze ve ızgaradan oluşan bir beslenme sistemiyle 3 beden zayıflıyor.

Kızına her baktığında eskiden onun gibi olduğunu düşünüp iç geçiren anne, Hırvatisyan’da bulduğu bir klinikte gözlerini ve burnunu 3000 pounda yaptırıyor. Daha sonra dudaklarına dolgu yaptıran anne, saçını sarıya boyatıp ek saç taktırınca artık kızına benzemiş oluyor.

Bu durumdan şikayetçi olmayan kızı Jane ise, annesinin kendine benzemek istemesini gayet doğal buluyor. Neticede kendisini doğuran annesi olduğu için onda kendini ve gençliğini görmesi kızı için gayet normal bir durum.

Şimdilik geçirdiği operasyonlarla kızına benzediği için memnun olan anne Janet, bir gecede çok yaşlı bir kadına dönüşmediği sürece cerrahi müdahale düşünmüyor.

Cevap: Hangisi anne hangisi kızı ben karar veremedim:)

her yaşın güzeligi ayrı başka bence gerek yok buna insanlar napıcanı şaşırıyo artık

Geri