Hangisi Yakışıklı :))

Cevap: Hangisi Yakışıklı :))

aannaammm böle romantıklık yerınde kalsınn..emegıne saglık

seçim yapmak zor tabi seçenek çok olunca:):) madem seçmem gerekli o zaman bıyıklı ağır abiyi seçeyim adam gibi adam hiç olmazsa:):):)

:haha:birini seçmem gerekiyomu ay acaba hangisini seçsem ikiside yakışıklı dermişim:hhh:bari bıyıklıyı seçiyim:D

amaninnnnn ben bunları yemem mi yawww :D:D:D her ikiside öyle masum duruyolarkii ayy valla dayanamayacamm...melekler kusura bakmayınn...her ikiside benimm..:D:D:D:D anam seçemiyom kii lokum lokum mübarekler...dinom ellerine sağlık..bunları bize bahşettiğin için canım..kız doğru sölee nerden buldun bunlarıı...daha varmı? :D:D:D:D:D didoşş bak nolur doğru söyle kız kapştıracaksın milleti burda hangi meleğe yetecek bunlarr ...sen bilmiyon mu? biz aç gözlü melekleriz:):D:D:D:D:D:D:D:D

Son düzenleme:

ayyyy dark s.modum bayıldım yorumuna :hhh:evet sana yerden göğe kadar katılıyorum çok haklısın ama biliyorsunki biz burda paylaşımı öğrendik biz paylaşımcıyız paylaşımı iyi biliriz:D her ne kadar da bizim için çok zor olacaksada ama bunu yapmalıyız:D:D

tüm meleklerimi kutluyorum çünkü malın iyisinden anlıyorlar:hhh: relax kızlar eminim dinonun bunlardan çoktur daha kapışmayın hepinize yetecek kadar vardır.:D tebrikler dinom konundan dolayı meleklerimin içini gönlünü gözünü açtığın için +rep helalinden:D:D:D

Geri