1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83

Hangisine hayır diyebilirim ki??

Konu, 'Moda Güncel' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

Hepsini çok beğendim ama en güzelini seçtimmm:)

2. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
Hangisine hayır diyebilirim ki?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayır

hayır

Sık sık görülürse Kişinin sıkılacağına işarettir. Az görülür ise iyilik olarak yorumlanır.
  2. Hayır...... ?

Hayır...... ?

Hayır...... ? katlanamadığım tek kelime
  3. böyle bir evlilik teklifine kim hayır diyebilir!!!!

böyle bir evlilik teklifine kim hayır diyebilir!!!!

Elini tutsam, dünyanın öbür ucuna benimle birlikte gelir misin? Bekle desem, dünyanın bir ucunda beni bekler misin? Denizimde fırtınalar çıktıgında limanım olur musun? Karanlık bastırdıgında deniz fenerim, Hava açınca yıldızlarım olur musun; Bulutlar gögü kapladıgında pusulam? Mihengim,turnusol kagıdım olur musun? Yüregimin suyu bulandıkça onu durultacak iksirim? Kapılar kapandıgında...
  4. Hangi birini anLatsam ki sana

Hangi birini anLatsam ki sana

Doyasıya ya$aDıqımız Tek $ey,Kıyasıya özLemeK oLDu seninLe.. sewmekden deiL sewqimi ya$amakdan wazcayıyoRum..' Ben göz ardı etmeye çalıştıkça, sen gözüme gözüme sokuyorsun gerçeğini durmaksızın. Silip atmalıyım önce anılarımdan, sonra düşlerimden çıkartmalıyım. Sonu yok biliyorum, başlangıcı olmadığı gibi. Nereye kadar? Ne için? Baskılamaya çalışıyorum özlem ve düşlerimi. Ve...
  5. Hangisine hayır diyemezsiniz?

Hangisine hayır diyemezsiniz?

Evet sevgili melişlerim anketimizdeki şıklardan hangisine hayır diyemezsiniz :) Mesela ben hiçbir zaman çikolatalı bir pastaya ve yanında bir bardak çaya hayır diyemem :D Olsada yesek demi ama :D:D

Sayfayı Paylaş