Hanımlar...20 dakikada ölü hücrelerden kurtulun cildiniz 10 yaş gençleşsin...

tutkumavi

Yeni Üye
Üye
Hanımlar...20 dakikada ölü hücrelerden kurtulun cildiniz 10 yaş gençleşsin...
cep sodasının faydaları
:grouphug:Ayda iki kez yaptığım bir maskeyi sizinle paylaşmak istiyorum.küçük bir kaseye 6 yemek kaşığı yoğurt koyuyorsunuz.Üzerine 6 tatlı kaşığı cep sodası ilave edip karıştırıyorsunuz.Köpürüp kabardıktan sonra bunu cildinize göz altlarına ve üstlerine gelmeyecek şekilde sürüyor 20 dk tamamen kurumasını bekliyorsunuz.Kuruyunca hafifçe ovalayarak dökülmesini sağlıyoruz.Önce ılık suyla yüzümüzü durulayıp arkasından soğuk suyla şoklama yapıyoruz.Arkasından havluyla bastırmadan tampon şeklinde yüzümüzü kurulayıp hemen yoğun bir nemlendirici sürüyoruz.Cildinizden ışık çıkacak...Sonuca şaşıracaksınız.Not:İlk anda oluşan kızarıklık sizi korkutmasın 5 dk sonra kayboluyor.sonuçta cildinizden ölü hücreleri atıyorsunuz.Arkasından Nemlendirici sürmeyi unutmayın.Yapanlar sonucu paylaşsın lütfen.

ben 2 yıldır ayda 2 defa yapıyorum benim cildim hassas oldugu halde.İlk beş on dakika yanma oluyor,kızarıklık oluyor sonuçta kimyasal bi tepkime süreci var ama 10 dk sonra geçiyor.İlk yaptıgımda bunlar olmuştu ikincide hiçbirşey hissetmedim.ben denemediğim yapmadıgım birşeyi burda paylaşmam.Korkuyorsanız yapmayın tabi :)

Bende aynı maskeyi yapıyorum doğal plink vallahi süper parlıyor cilt:)paylaşım için sağol canım

Bnm yoğurt sarımsaklıydı ama olsun napalım :) Evde başka yoğurt yoktu. Sarımsağında ayrı faydası olur heralde :)) Buarada ilk kez denicem ve sonucu size bildiricem arkadaşlar..
:grouphug:Ayda iki kez yaptığım bir maskeyi sizinle paylaşmak istiyorum.küçük bir kaseye 6 yemek kaşığı yoğurt koyuyorsunuz.Üzerine 6 tatlı kaşığı cep sodası ilave edip karıştırıyorsunuz.Köpürüp kabardıktan sonra bunu cildinize göz altlarına ve üstlerine gelmeyecek şekilde sürüyor 20 dk tamamen kurumasını bekliyorsunuz.Kuruyunca hafifçe ovalayarak dökülmesini sağlıyoruz.Önce ılık suyla yüzümüzü durulayıp arkasından soğuk suyla şoklama yapıyoruz.Arkasından havluyla bastırmadan tampon şeklinde yüzümüzü kurulayıp hemen yoğun bir nemlendirici sürüyoruz.Cildinizden ışık çıkacak...Sonuca şaşıracaksınız.Not:İlk anda oluşan kızarıklık sizi korkutmasın 5 dk sonra kayboluyor.sonuçta cildinizden ölü hücreleri atıyorsunuz.Arkasından Nemlendirici sürmeyi unutmayın.Yapanlar sonucu paylaşsın lütfen.[/quote]

Ben yaptim ama ceyregini kullandim gerisi cope gitti ve cok civik oldu yüzümde durmadi:(

Geri