Hanımlar beta hcg testim 909 çıktı kaç haftalik oluyor bilen varmi

ruyakcbs

Yeni Üye
Üye
Hanımlar beta hcg testim 909 çıktı kaç haftalik oluyor bilen varmi
Beta hcg testim 909 çıktı kaç haftalik oluyor bilen varmi. Bu arada 8 gün önce 166 yi sonucu

Beta hcg testim 909 çıktı kaç haftalik oluyor bilen varmi. Bu arada 8 gün önce 166 yi sonucu
Selamlar hayatım aramıza hoş geldin tabiki beta hcg sonucunu değerlendiririz bilmez olur muyuz bitanem :) Yüzde yüz hamilesin ve bu testin sonucuna göre 5-6 haftalık hamilesin gülüm.

Bu konudan sen de inceleyebilirsin.

Selamlar hayatım aramıza hoş geldin tabiki beta hcg sonucunu değerlendiririz bilmez olur muyuz bitanem :) Yüzde yüz hamilesin ve bu testin sonucuna göre 5-6 haftalık hamilesin gülüm.

Bu konudan sen de inceleyebilirsin.
Çok teşekkür ederim 909 4 gün önce ki test sonucum bugünkü 5465 çıktı normal seyirde heralde ilk çocuk olunca heyecan oluyor

Çok teşekkür ederim 909 4 gün önce ki test sonucum bugünkü 5465 çıktı normal seyirde heralde ilk çocuk olunca heyecan oluyor
Selamlamr hayatım tekrar tekrar hayırlara vesile olsun inşallah. Normal hayatım. Konu linkini vermiş ve orada açıklamıştık ama bu sorunuz vesilesi ile bir kez dah ayazalım. Beta hcg değerleri ortalama iki güne bir iki katına çıkar ona göre hesaplayın işte. Normal görünüyor hayatım.

Geri