Hanimlar greyfurt ile nasıl zayıflayabilirim kürü var mı?

• Konbuyu başlatan Greyfurtzayiflama
  • Başlangıç tarihi
G

Greyfurtzayiflama

Forum Okuru
Hanimlar greyfurt ile nasıl zayıflayabilirim kürü var mı?

Greyfurt zayıflatır mı melek kadınlar kulübü greyfurt zayıflama forumda.​

Greyfurt ile zayıflayan hanımlar var mı nasıl bir kür uyguluyorsunuz? Kaç günde ne kadar kilo verdiniz yaa? Valla şu aralar zayıflamaya takmış durumdayım. Nasıl zayıflarım düşünüyordum greyfurt zayıflama ile ilgili bir yazı gördüm. Greyfurt nasıl kilo verdiriyor acaba?

Merhabalar
Greyfurt hem c vitamini hem de insülin miktarını dengeleyen bir meyvedir özellikle şeker hastalarına greyfurt çok önerilir. Şeker tekrarına dengelediği için sizi tok tutar ve yemek yeme ihtiyacınızda engelliler böylece kilo vermeye başlayabilirsiniz. Özellikle şeker hastalarının çok sık sık yeme ihtiyacı olduğundan greyfurt yediklerinde hem şeker oranını dengeler hem de yemeğe ihtiyacın da engellemiş olur böylece kilo verilmiş de olur. Şeker hastalığı olmayan insanlara da greyfurt suyunun kilo vermede etkili olduğu belirtilmiştir. Greyfurt ile zayıflama için her gün bir adet mutlaka greyfurt tüketim tok karnına ama yemeklerden 2 saat sonra bir tane greyfurt yerseniz fayda sağlamış olursunuz aynı zamanda greyfurt suyu ya da salatanın içine sıkarak bu şekilde tüketebilirsiniz. Ama tabii ki sadece greyfurt diyerek zayıflayamaz sınız yemek öğünlerinizi dikkat etmelisiniz ayrıca egzersiz ve yürüyüş o da ihmal etmeyin ve bol miktarda su tüketmelisiniz. Zayıflama ile ilgili aşağıdaki konuyu da inceleyebilirsiniz. "Bölgesel zayıflama hakkında herşey"

Geri