1. berna703

berna703 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hanımlar siz begenin ben öreyim

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında berna703 tarafından paylaşıldı.

hanımlar siz begenin ben öreyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben nededim sizde deneyin!!!

ben nededim sizde deneyin!!!

Arkadslar ben dün aksam denedim mükemmel bi yüz temizleyici ve tonik görevini tamamlayan bi maske önericem sizlere.!!!biraz pudrayla bir iki damla limonu krem haline getirin ve yıkanmıs cildinize sürüp kuruyana kadar bekleyin.Daha sonra ellerinizi ıslatarak yavasca yıkamaya baslayın sonra yüzünüzü ovalayın ve yüzünüz kurumaya basladıkca ölü hücreler ortaya cıkacaktır ve cilt temizleyici bir...
  2. Kendi berenizi kendiniz örün sizler için bere modelleri

Kendi berenizi kendiniz örün sizler için bere modelleri

hazır bere modelleri hazır bere Sonbahar derken artık kış yaklaştı ve kışın olmazsa olmaz dediğimiz giyim ve aksesuarlardan biride vazgeçilmez bereler. Sizler için seçilmiş harika bere modelleri hanımlar şimdiden yavaş yavaş örmeye başlayın kış geldiğinde bereniz elinizde hazır bulunsun:)
  3. Ne yapacağım sizce ben

Ne yapacağım sizce ben

Arkadaşlar ya şimdide kayınpederim babamla konuşmuş babam anlattı Şuan ellerim titriyor çok üzüldüm . kv le altlı üstlü oturuyoruz kvde çalışıyor bende bu yüzden görüşemiyoruz 2 hafta evlerine gdemiyorum bazen denk gelmiyor kendi anneme bile 3 hafta bir gdemediyim olmuştur ama tabi kv uğruyor kapıdan merabalışıyoruz buyur gel diyorum geçmiyor rahatsız etmeyeyim dye yada merdivende denk...

Sayfayı Paylaş