Hanımlar sizce hamilemiyim lütfen bakın

• Konbuyu başlatan Meraklıkız
  • Başlangıç tarihi
M

Meraklıkız

Forum Okuru
Hanımlar sizce hamilemiyim lütfen bakın
Hanimlar 29 Aralık son adetim Di simdi ki de 26 ocakta olmalı yani yarın adet döngüm 28 gün ama ben 14 ocakta eşimle ilişkiye girdim yumurtlama günüm olması büyük bir ihtimal ama boşalma olmadı su aralar cok idrara çıkıyorum yarın adet olurmuyum sizce hamilemiyim boşalmadan sadece zevk sıvısı dan supheliyim

Merhaba, öncelikle belirtelim ki ejakülasyon olmadan da gebe kalınabilir. Zevk suyu enderde olsa sperm hücresi içerebilir. İhtimal düşükte olsa hamile kalmak imkansız değildir. Sık idrara çıkma durumu sadece gebelik kaynaklı değildir. Malum hava soğuk, bol sıvı tüketimi üriner sistem enfeksiyonları sık idrara çıkmaya neden olabilir. Dolaysıyla belirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapmayı doğru bulmuyoruz. Gecikmeniz olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Zevk suyu ile hamile kalmak bi ihtimal. Ama düşük. Doktorum demişti hamile kalmak hem çok zor hemde çok basit bi olay. Çok farklı bi döngü. Yani sen hap ile korunsanda tam korunma sağlamiyor.:oops::oops::attention::boxing:

Geri