Hanımlara Özel 2012 Sonbahar Makyaj İçin Püf Noktaları...

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Hanımlara Özel 2012 Sonbahar Makyaj İçin Püf Noktaları...
Sonbahar Makyajı İçin Püf Noktaları
2012 Sonbahar Makyaj Önerileri


Bu yıl sonbahar ve kış aylarında nasıl makyaj yapacağız? Hangi makyaj stili trend olacak? Gözlerde ne renkler moda olacak?İşte siz hanımlara özel sonbahar makyajı için bazı püf noktaları....Artık öyle kafanıza göre makyaj yapmayacaksınız...püf noktalar neyse ona göre yapıp artık gözlere hitap eden güzelliğe ulaşacaksınız..
Her yıl değişen saç ve makyaj trendinin bu seneki gözdesi; çıplak makyaj! Çıplak makyaj denilince aklınıza elbette vücut çıplaklığı gelmesin. Ancak tek bir noktada dikkat çekerek sadeliğe gideceğimizi söyleyebiliriz.


Farklı renkler ile dumanlı göz makyajı, iyi bir makyajın kalitesini ortaya koyan en önemli unsurlardan birisidir. Gözleri dikkat çekici renkler ile belirginleştirmek ise genellikle yaptığımız bir stildir. Aslında bu olmazsa olmazlardan ve bayanların her yıl vazgeçemediği bir makyaj tutkusudur. Fakat bu sene, leylak ve füme gibi daha değişik tonların söz sahibi olacağını söyleyebiliriz.


Senenin ön planda olan makyaj trendlerinden, çıplak makyaj, 2012 yılında birbirine zıt makyaj türlerinin trend olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Tabi bunu o an ki giyiminize ve bulunduğunuz mekana bağlayabiliriz. Günlük yaşantınızda işiniz veya bulunduğunuz yer abartılı makyajı gerektirmiyor ise, çıplak makyaj tam size göre. Zaten bu sene, eski sezonların modası olan abartı makyajın çok fazla söz sahibi olmayacağını ve doğal güzelliğin daha öne çıkacağını göreceksiniz.


Göz alıcı ve dikkat çekici denilince, ilk olarak aklımıza kırmızı ve kırmızı ailesinden olan borda renkleri geliyor. Senelerdir popülerliği ve modası geçmeyen bu renkler, bu sene ki özel davetlerde ve romantik gecelerde de en çok tercih edilen renkler olacak gibi.


İnce kaşlar yerini kalın kaşlara bırakıyor. Doğal güzellik erkeklerin son senelerde bayanlarda görmek istediği en önemli unsurlardan. Bu sene, geçmiş senelerin ince kaş modası gidiyor ve yerini bakımlı fakat sade görünümlü kalın kaşlar alıyor.
 
Üst